Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Заборона грального бізнесу: прокуратура закрила 911 нелегальних лотерей

Вилучено понад 11 тис одиниць техніки, готівки, а також чорнові записи

Від початку заборони грального бізнесу в Україні прокуратура припинила діяльність 911 нелегальних лотерей, повідомляє Офіс Генерального прокурора.

За фактами зайняття гральним бізнесом розпочато 437 кримінальних проваджень, проведено майже 1,2 тис обшуків, було вилучено понад 11 тис одиниць техніки, готівки, а також чорнові записи.

Нагадаємо, 19 грудня Рада провалила голосування за проєкт закону про гральний бізнес. Документ відправили на доопрацювання.

20 грудня Уряд виключив можливіть розповсюдження грального бізнесу під виглядом державних лотерей. Гончарук дав доручення Нацполіції почати перевірку діяльності всіх операторів держлотерей на дотримання закону про заборону грального бізнесу.

Своєю чергою голова МВС Арсен Аваков повідомив, що поліція одразу розпочала відповідну перевірку, а Державна фіскальна служба організувала перевірку ліцензій всіх так званих "державних лотерей".

"Постанова Кабміну нам диктує, що всі гральні клуби, лотереї та гральні заклади повинні бути зачиненими. Вимагаю від Нацполіції до 16 години 20 грудня відповідно до постанови КМУ припинити функціонування гральних закладів", - заявив Аваков.

У МВС заявили, що у перший день заборони грального бізнесу закрили понад 5 тисяч нелегальних гральних закладів.

Відео Чому закривають гральні заклади, та яких успіхів досягла влада

В Україні зараз триває масове закриття гральних закладів. І влада звітує про свої успіхи, але визнає, що місць з гральними автоматами залишається ще багато, і закликає всіх допомагати шукати "одноруких бандитів". Про хід цієї операції та чому взагалі вирішили так раптово позакривати ці заклади – розкаже наш журналіст Антон Пшеничний.  

Чому закривають гральні заклади, та яких успіхів досягла влада

Залиште свій коментар

Вибір редакції