Забрали денну виручку і мертвою тягнули вулицею: з’явились подробиці вбивства таксистки в Одеській області

Дата публікації
Перегляди
15к
Забрали денну виручку і мертвою тягнули вулицею: з’явились подробиці вбивства таксистки в Одеській області

В тому, що смерть насильницька, в поліції сумнівів не було.

Злочинців, які жорстоко вбили таксистку, розшукують в Одеській області. Тіло 55-річної кермувальниці вони викинули серед ночі просто на вулиці села Любопіль. Машину ж облили займистою сумішшю і спалили — за тридцять кілометрів, на пустирі біля цвинтаря.

Про це йдеться в ТСН.16.45.

Калюжу крові біля входу до свого подвір’я рано-вранці побачила пані Тетяна. Спочатку жінка подумала, якесь авто вночі збило собаку. Та коли повела онуку до школи й вийшла за паркан, то побачила тіло, яке лежало через дорогу.

"Я виїздив, вона посеред дороги лежала, я зупинився, хотів викликати поліцію, а жінка сказала, що вже викликала. Я чув, що вона таксисткою була, хто і що… Чутки лише селом ширяться", — каже мешканець села Любопіль Віталій.

Загиблу селяни упізнали одразу. Хоч жінка не з Любополя, її тут бачили часто. Вона кермувала таксі. Їй було 55 років, мешкала в одному з навколишніх сіл. "Вона сама таксувала і їздила сюда до нас часто. Мабуть, уже не за кермом їхала сюди, там її згрузили і тягнули через дорогу від дворів метрів 20. У неї голова розбита і рана колота. Вони, певно, взяли весь заробіток за день", — припускає  мешканка села Валентина.

В тому, що смерть насильницька, в поліції сумнівів не було. Мертву жінку зловмисники викинули на центральній вулиці села, машину відігнали за кілька кілометрів та спалили. Мешканка одного з будинків поряд близько другої ночі чула звук двигуна. А ще хтось надворі наче грюкав дверима чи багажником авто. Криків чи звуків боротьби не чула.

У Одеській області розшукують злочинців, які вбили таксистку і викинули тіло серед села

У Одеській області розшукують злочинців, які вбили таксистку і викинули тіло серед села

В кишенях загиблої поліцейські знайшли 500 гривень, документи та банківські картки. Проте денна виручка зникла. Рештки спаленого авто, яким кермувала жінка, виявили аж за тридцять кілометрів, на пустирі біля цвинтаря. Там лежав і телефон загиблої, його зловмисники не взяли.

Зазіхнули зловмисники на гроші таксистки, чи були інші мотиви злочину, в поліції нині версій не озвучують. Донька загиблої спілкуватися з журналістами не погодилася. Лише припустила, що мати підібрала випадкових пасажирів. Нині їх розшукують правоохоронці. Ані прикмет, ані можливого напрямку втечі поки що не розголошують.

Кореспондентка: Олена Черняєва