Забруднення річки Рось: екологи повідомили дані останніх досліджень проб води

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вміст шкідливих речовин в межах норм.

У Державній екологічній інспекції оголосили останні результати досліджень проб, відібраних у річці Рось.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

Суттєвого забруднення не виявили, та використовувати воду не радять. Вміст шкідливих речовин, кажуть, в межах норми, та людей все одно просять утриматися від купання, вилову риби й вигулу на березі худоб.

Аналізи з річки й ставу у Збаржівці, де й стався інцидент, відбирають щодня. Проби, окрім іншого, відправили до спеціалізованих лабораторій інших міст.

"За результатами досліджень концентрації шкідливих речовин не встановлено. Ми відібрали аналізи і направили їх до Харкова. Будемо чекати. Небезпеки для водозабору немає", - зазначив заступник начальника Державної екологічної інспекції у Вінницькій області Ігор Осадчук.

Раніше, Білоцерківська районна адміністрація повідомила, що у селі Збаржівка Вінницької області сталася аварія - у річку потрапили небезпечні речовини.  Гербіциди, які потрапили у річку, викрали з території з фермерських господарств Козятинського та Липовецького районів. За фактом забруднення  водойми, що є притокою річки Рось, поліція відкрила три кримінальні провадження.

Водопостачання у містах здійснювалося з резервних резервуарів. Повідомлялося, що запасу води для Умані вистачало на три доби. У Білій Церкві було створено запас на одну добу. Населення забезпечували водою за рахунок підвозу та наявних бюветів.

ВідеоСуттєвого забруднення у річці Рось не виявили, та використовувати воду не радять

У державній екологічній інспекції оголосили останні результати досліджень проб, відібраних у річці Рось, в яку вихідними на Вінниччині вилилося майже 700 літрів хімікатів. Уміст шкідливих речовин, кажуть, в межах норми, та людей все одно просять утриматися від купання, вилову риби й вигулу на березі худоби.    

Суттєвого забруднення у річці Рось не виявили, та використовувати воду не радять

Залиште свій коментар

Вибір редакції