Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Забудовник Novbud засвідчив свою успішність, отримавши нагороду "Компанія року 2018"

До реєстру надійних та інвестиційно привабливих підприємств України увійшов девелопер Novbud, отримавши статус "Компанія року 2018".

Novbud працює на ринку нерухомості вже 12 років, у його портфелі – 5 житлових комплексів у передмісті Києва, а найбільше він відомий своїм наймасштабнішим комплексом "Петрівський квартал".

Впродовж своєї роботи успішна діяльність девелопера була підтверджена численними нагородами. Зокрема, 2014 року компанія увійшла до рейтингу Forbes "Топ-10 забудовників України", 2018-го отримала диплом лауреата премії "Людина року" в номінації "Житловий комплекс року" за ЖК "Петрівський квартал", була визнана "Надійним забудовником Київської області", а також отримала нагороду "Вибір споживача 2018 року".

У цьому році компанія увійшла у ТОП-рейтинги забудовників за версією Мінфіна та сайту видання "Новое время":

Також девелопер Novbud приділяє особливу увагу корпоративній соціальній відповідальності: нещодавно на території ЖК "Петрівський квартал" відкрився пам’ятник Андрію Кузьменку (Кузьмі Скрябіну) .

Novbud_реклама

Наразі про лідерські позиції компанії найкраще свідчать цифри: 650 000 м2 загальної площі забудови, 82 зданих будинки, 5079 готових квартир, 272871 м2, введених в експлуатацію.

Історія компанії почалася зі зведення таунхаусів у селах Новопетрівське та Білогородка Київської області 2007 року, коли виник шалений попит на автономне житло за містом. 2011 рік можна вважати роком народження наймасштабнішого і найкрупнішого проекту передмістя Києва і всієї України – "Петрівського кварталу". Головним задумом цього житлового комплексу і його основною перевагою була і залишається ідея "все під рукою", яка успішно втілюється завдяки обширній і активно функціонуючій інфраструктурі, що нині нараховує понад 165 об’єктів. Зараз вона налічує: супермаркети, аптеки, дитячі центри і фітнес-клуби, магазини, центри розваг, численні дитячі та спортивні майданчики, дитсадки і школа, поліклініка, кафе, ресторани. Принципова позиція забудовника – створення і підтримання сімейної, теплої, дружньої атмосфери у комплексі, що досягається завдяки щотижневим івентам, спортивно-розважальним, творчим та урочистим подіям, якими славиться комплекс і які стали його візитівкою.

Також серед реалізованих об’єктів забудовника Novbud – житловий комплекс "Нові Теремки", що зведено у с. Новосілки Київської області. Перевагою і особливим бонусом цього ЖК можна назвати його зручну локацію: до житлового комплексу можна дістатися трьома центральними дорогами, а в безпосередній близькості від нього знаходяться парк Феофанія, Національний музей культури та побуту Пирогово, ТРЦ "Магелан", живописні яблуневі сади. Перша черга проекту вже заселена, введення наступної черги очікується найближчим часом.  

В активній забудові нині перебувають два проекти у с. Крюківщина Київської області: ЖК "Квартал Крюківщина", будівництво якого вже на стадії завершення, а також ЖК "Нові Жуляни", здача якого запланована на 2021 рік.

Novbud_реклама

Нагороду "Компанія року 2018" девелопер отримав у номінації "Розбудова міста та країни", і це цілком справедлива характеристика: за 12 років у компанії є багато здобутків і перемог, а скільки ще попереду – розбудов, визнань, нагород!

Сьогодні забудовник продовжує плідно працювати, маючи на меті забезпечити новим житлом кожного українця.

Детальніше про компанію можна дізнатися на сайті: novbud.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції