Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Забудовник заявив про безпідставність обшуків у справі екс-командувача Нацгвардії

Компанія заявила, що співпрацювала зі слідством і не перешкоджала детективам.

В "Укрбуді" заявили про "відсутність об'єктивних причин для проведення обшуків Національним антикорупційним бюро України (НАБУ) в рамках розслідування корупційних схем з квартирами для потреб Національної гвардії України". Про це йдеться в заяві компанії.

Забудовник стверджує, що завжди був готовий співпрацювати зі слідством і письмово про це повідомляв НАБУ наприкінці квітня поточного року. У компанії готові були надавати всі необхідні документи, а також з'являтися на допити.

"Об'єктивних причин для проведення обшуків детективами НАБУ не було", – наголошується в заяві, цитує "Інтерфакс-Україна".

За даними забудовника, обмін ініціювало колишнє керівництво Нацгвардії, а відсутність порушень було підтверджено Державним науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України.

""Укрбуд Девелопмент" також підкреслює, що тривале розслідування шкодить діловій репутації компанії, що представляє інтереси фізосіб-інвесторів будівництва. Наявність відкритого кримінального провадження може використовуватися в нечесній конкурентній боротьбі, з метою перешкодити веденню господарської діяльності підприємства", – зазначено в повідомленні.

Нагадаємо, НАБУ затримало колишнього командувача Нацгвардії Юрія Аллерова - його і ще ряд осіб звинувачують у заволодінні 81,64 млн грн коштів Нацгвардії.

Слідство встановило, що в 2000-х роках Нацгвардія і компанія-забудовник уклали угоду, за якою на території колишньої військової частини повинні були побудувати житловий комплекс з вбудованими паркінгами та нежитловими приміщеннями. В обмін на земельну ділянку площею близько 1 га в центрі Києва Нацгвардія повинна була отримати в житловому комплексі 50 квартир та 30 паркомісць.

Однак згодом, у 2016-2017 роках, сторони уклали додаткові угоди, за якими Нацгвардія відмовилася від цих квартир і паркомісць на Печерську в обмін на 65 квартир у будинку, що та ж компанія-забудовник зводила на околиці Києва (біля станції метро "Бориспільська").

Залиште свій коментар

Вибір редакції