Забудовники під Києвом руйнують скіфське поселення

Поруч з територією парку Феофанія йдуть будівельні роботи. Хоча земля знаходиться у фонді археологічних пам'яток, фахівці не знають, що там будується.

Будівельні роботи поруч з елітним парком Феофанія руйнують скіфське поселення.

Про це заявили історики, котрі помітили будівництво на території Хотовського скіфського поселення поблизу парку Феофанія.

"Тут відбувається зачистка майданчику під забудову. Я думаю, тут буде маєточок серйозної та впливової людини", - повідомив історик Олександр Одрина.

Земля, на якій працюють будівелники, є археологічної пам'яткою національного значення.

Що саме з'явиться на місці скіфських поселень і укріплень, будівельники не говорять. На інформаційному щиті, розташованому на території будмайданчика, зазначається: тут йде будівництво другого входу до парку Феофанія.

В Інституті археології заявили, що про наміри розширення прохідний здатності парку нічого не чули.

"Навіть найдрібніші будівельні роботи повинні проводитися під наглядом Інституту археології. Там повинні бути фахівці, щоб фіксувати факти руйнувань і всі ще вцілілі об'єкти", - розповіла про порядок дій наукова співробітниця Інституту археології НАН України Марина Дараган.

Археологи вже відіслали запит до Генеральної прокуратури з проханням з'ясувати, що зводять на території історичної пам'ятки. У прокуратурі пообіцяли відповісти протягом п'яти днів.

Читайте також:

Землі Академії наук під Києвом віддали забудовникам

Черновецький: готелю у "Бабиному Яру" не буде

У Києві розгорівся черговий земельний скандал

Київрада намагалася незаконно роздати 115 га землі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: