Харківський депутат з "Опоблоку" приховав російський бізнес дружини – ЗМІ

Подружжя володіє 13 транспортними засобами.

Депутат Харківської обласної ради від "Опозиційного блоку" Олександр Губін приховав у декларації фірми дружини, зареєстровані в Росії та на території окупованого Криму.

Про це повідомляє "Харківський антикорупційний портал".

Згідно з е-декларацією депутата за 2016 рік його родина не має бізнесу в Криму і Росії. Але у Єдиному реєстрі юридичних осіб Російської Федерації є дані про внески дружини Губіна Ірини до статутних капіталів 5 фірм на загальну суму понад 1,6 мільйона рублів.

Також такі фірми як ТОВ "престиж Автомоторс" і ТОВ "престиж Авто Крим" зареєстровані в окупованому Криму за російським законодавством.

У розділі "Корпоративні права" депутат вказав, що має внески до статутних фондів підприємств ПП "Транс-Інвест", ТОВ "Престиж Авто Сіті", ТОВ "Рибацько-мисливський клуб "Фортуна", ПП "Транс-інвест". У Ірини Губіної задекларовано внески у ПП "ТМ Віра".

Подружжя Губіних володіє 13 транспортними засобами, п'ятьма земельними ділянками та декількома будинками.

Дохід Губіна від підприємницької діяльності за рік склав 406 тисяч гривень. Дохід його дружини – 300 тис грн. А от які вони отримують доходи за межами країни - не вказується.

Нагадаємо, що лідера Радикальної партії Олега Ляшка запідозрили у незаконному збагаченні. Слідчі намагаються з'ясувати, яким чином політик придбав маєток за 15 млн грн.

ВідеоТСН.Тиждень зафільмувала маєток Ляшка за 15 мільйонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: