Харківський депутат з "Опоблоку" приховав російський бізнес дружини – ЗМІ

Подружжя володіє 13 транспортними засобами.

Депутат Харківської обласної ради від "Опозиційного блоку" Олександр Губін приховав у декларації фірми дружини, зареєстровані в Росії та на території окупованого Криму.

Про це повідомляє "Харківський антикорупційний портал".

Згідно з е-декларацією депутата за 2016 рік його родина не має бізнесу в Криму і Росії. Але у Єдиному реєстрі юридичних осіб Російської Федерації є дані про внески дружини Губіна Ірини до статутних капіталів 5 фірм на загальну суму понад 1,6 мільйона рублів.

Також такі фірми як ТОВ "престиж Автомоторс" і ТОВ "престиж Авто Крим" зареєстровані в окупованому Криму за російським законодавством.

У розділі "Корпоративні права" депутат вказав, що має внески до статутних фондів підприємств ПП "Транс-Інвест", ТОВ "Престиж Авто Сіті", ТОВ "Рибацько-мисливський клуб "Фортуна", ПП "Транс-інвест". У Ірини Губіної задекларовано внески у ПП "ТМ Віра".

Подружжя Губіних володіє 13 транспортними засобами, п'ятьма земельними ділянками та декількома будинками.

Дохід Губіна від підприємницької діяльності за рік склав 406 тисяч гривень. Дохід його дружини – 300 тис грн. А от які вони отримують доходи за межами країни - не вказується.

Нагадаємо, що лідера Радикальної партії Олега Ляшка запідозрили у незаконному збагаченні. Слідчі намагаються з'ясувати, яким чином політик придбав маєток за 15 млн грн.

ВідеоТСН.Тиждень зафільмувала маєток Ляшка за 15 мільйонів

Залиште свій коментар