Зачинили через COVID-19: у Вінниці жінка народила сина під дверима пологового

Зачинили через COVID-19: у Вінниці жінка народила сина під дверима пологового

Зачинили через COVID-19: у Вінниці жінка народила сина під дверима пологового

Пологи прийняв чоловік на столі для будівельних робіт.

Мешканка Вінниці Альона Бабич народила свою третю дитину під дверима пологового будинку. Річ у тім, що медзаклад зачинили на дезінфекцію через виявлений там коронавірус. Проте лікарка, яка вела вагітність, жінці  про це нічого не сказала. 

Про свої екстремальні пологи Альона Бабич розповіла місцевому виданню "33 канал".

Жінка вирушила до лікарні, коли в неї почалися перейми. Пологи були стрімкими, і приймати їх серед білого дня на будівельному столі довелось чоловіку. 

"Із чоловіком у нас вже є двоє донечок, яких я благополучно народила у пологовому будинку №1. Тож поява на світ синочка стала для нас справжнім подарунком небес. Попередню дату пологів ставили на 10 липня, хоча, за висновками УЗД, вона була раніше. Лікарі попереджували про це й радили зібрати речі та бути готовою в будь-який момент…Якраз почався 39-й тиждень… 28 червня зранку в мене почались легкі перейми. Не ставила мети їхати до пологового, бо вже мала досвід попередніх пологів, коли доводилось довго чекати. Десь близько третьої години дня перейми стали сильнішими. За годину чоловік Володимир повіз мене до пологового будинку №1. Поки паркував автівку та ніс сумки, я стояла біля входу та тиснула на дзвінок. Але ніхто не відповідав, двері зачинені", - розповіла Альона Бабич.  

Фото: Vinbazar.com

За її словами, перейми стали настільки болючими та регулярними, що терпіти сил вже не було. "Зрештою, чоловік став стукати до гінекологічного відділення, де до нього хтось таки вийшов із працівників. Але я вже нічого не чула, бо перебувала трохи далі, і дійшло до потуг… Поряд ні душі, я кричу: "Люди, допоможіть, народжую". Тиша. Тоді до чоловіка: "Приймай дитину". Він мерщій кинувся до мене. Біля приміщення пологового саме знаходився стіл для будівельних робіт, там я і розмістилась", - розповіла породілля.

Альона додала, що коли з’явилась голівка, процес пологів чомусь загальмувався. "За лічені секунди маля із червоного стало синім, тоді почорніло. Володимир не розгубився й акуратно взяв дитинку за плече, й вона опинилась в нього на руках. На щастя, відразу закричала і самостійно дихала. Поки чоловік тримав синочка, я дістала із сумки теплі речі та замотала його", - каже жінка.

За її словами, медпрацівники з'явилися через хвилин десять. "До мене прийшли пра­цівники пологового будинку – медсестра, санітарка, лікарка. Вивезли каталку. Відразу запитали, чому ми приїхали, бо, мовляв, тут знайшли коронавірус і проводять дезінфекцію. Але я відповіла, що не знала цього, та й лікарка, яка мене вела, нічого не повідомила. Після того мене таки забрали до палати, там відрізали пуповину, вилучили плаценту та надали допомогу", - розповідає Альона.

Хлопчик народився з вагою 3350 грамів та зростом 56 сантиметрів. Назвали його Філіпом.

Нагадаємо, раніше у Франції лікарі заявили, що їм вперше вдалося підтвердити передавання коронавірусної інфекції COVID-19 від вагітної жінки до дитину через утробу 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Здоров'я вагітної
Дата публікації
Перегляди
37к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація