Львівські журналісти перемогли мера

Терміново зібраний виконком Львівської міської ради вирішив виділити газеті "Ратуша" додаткове фінансування – 152 тисячі гривень.

Андрій Садовий
УНІАН
Мер Львова Андрій Садовий.
Терміново зібраний виконком Львівської міської ради вирішив виділити газеті "Ратуша" додаткове фінансування – 152 тисячі гривень. За словами головного редактора "Ратуші" Миколи Савельєва, представники міськради передали їм відповідне рішення виконкому за підписом міського голови Андрія Садового. Після цього журналісти прийняли рішення припинити голодування і залишили приймальню міського голови.

Нагадаємо, що 25 жовтня троє працівників газети "Ратуша" на чолі з головним редактором Миколою Савельєвим розпочали голодування в приймальні міського голови Львова на знак протесту проти нефінансування видання, яке не проводять, на думку працівників "Ратуші", з вини міського голови. Вони вимагали поновлення фінансування і виплати зарплати за 4 місяці.

Учора ж міський голова заявив у коментарі журналістам, що міська влада більше не збирається виділяти на фінансування "Ратуші" ні копійки.

Сьогоднішню поступливість мера обізнані джерела в міськраді пояснюють нинішнім планованим візитом до мера одного з потенційних інвесторів будівництва стадіону до Євро-2012 у Львові. Очевидно, Андрію Садовому не посміхалося пояснювати представникам австрійської фірми, чому в його приймальні голодують журналісти.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: