Львівські журналісти перемогли мера

Терміново зібраний виконком Львівської міської ради вирішив виділити газеті "Ратуша" додаткове фінансування – 152 тисячі гривень.

Андрій Садовий
УНІАН
Мер Львова Андрій Садовий.
Терміново зібраний виконком Львівської міської ради вирішив виділити газеті "Ратуша" додаткове фінансування – 152 тисячі гривень. За словами головного редактора "Ратуші" Миколи Савельєва, представники міськради передали їм відповідне рішення виконкому за підписом міського голови Андрія Садового. Після цього журналісти прийняли рішення припинити голодування і залишили приймальню міського голови.

Нагадаємо, що 25 жовтня троє працівників газети "Ратуша" на чолі з головним редактором Миколою Савельєвим розпочали голодування в приймальні міського голови Львова на знак протесту проти нефінансування видання, яке не проводять, на думку працівників "Ратуші", з вини міського голови. Вони вимагали поновлення фінансування і виплати зарплати за 4 місяці.

Учора ж міський голова заявив у коментарі журналістам, що міська влада більше не збирається виділяти на фінансування "Ратуші" ні копійки.

Сьогоднішню поступливість мера обізнані джерела в міськраді пояснюють нинішнім планованим візитом до мера одного з потенційних інвесторів будівництва стадіону до Євро-2012 у Львові. Очевидно, Андрію Садовому не посміхалося пояснювати представникам австрійської фірми, чому в його приймальні голодують журналісти.

ВідеоСкладання протоколу про захоплення кабінету мера

ВідеоЗачитування розпорядку роботи ЛМР для протестуючих

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: