Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Задля порятунку дітей з вадами серця десятки журналістів почнуть співати

Благодійний концерт планують 15 листопада.

Журналісти заспівають заради порятунку дітей. Благодійний концерт за участі представників ЗМІ відбудеться в Київському театрі оперети в середині листопада. Гроші почали збирати вже зараз через рахунок Центру кардіології та кардіохірургії. Обладнання там за державні кошти не оновлюється вже 10 років. Тому вся надія на спонсорів, йдеться в ТСН.16.45.

Його пацієнти завжди важать менше 4 кілограмів. Анестезіолог Андрій Висоцький показує, у його реанімації кожен стукіт серця під контролем.

Реанімація центру дитячої кардіології може прийняти до 30 пацієнтів, але тоді , кажуть лікарі, виникає дефіцит обладнання, якого маленьким хворим потрібно багато.

"Тут 9 шприцевих насосів, через які діти отримують їжу, медикаменти і препарати, які підтримують серце і це кожен пацієнт", - розповідає анастезіолог.

Обладнання в цій реанімації не має ані перерв на каву, ані вихідних днів, працює без перестанку і так уже 10 років.

Аби тих, хто одужує стало більше лікарі кардіоцентру звернулися до журналістів із несподіваною пропозицією - заспівати. Провести 15 листопада благодійний концерт у Національній опереті та зібрати гроші на придбання необхідного обладнання. Журналісти відізвались охоче погодились.

Керівник кардіоцентру, хірург Ілля Ємець розповідає, що купувати є що. Із моменту відкриття центру жодного разу не отримали від держави нового обладнання.

Ведучим концерту погодився стати анестезіолог Андрій, він каже, від самої думки серце б'ється частіше. У їхньому центрі смертність дітей менше відсотка, але лікар переконує, дитячі життя не можуть бути статистикою. Про це йому щодень нагадує плюшеве серце, яке висить серед фотографій урятованих дітей.

"Це серце принесли батьки дитини, яка через важкі патології, не змогла пережити операції", - розповідає Андрій.

Залиште свій коментар

Вибір редакції