Задушила сина та порізала вени: слідчі з'ясували, що могло підштовхнути харків'янку до жахливого вчинку

Задушила сина та порізала вени: слідчі з'ясували, що могло підштовхнути харків'янку до жахливого вчинку

У передсмертній записці вона просила пробачення у рідних та просила нікого не звинувачувати.

У приватному будинку в Харкові знайшли мертвими 37-річну жінку та її 10-річного сина. В жінки були перерізані вени, хлопчик – задушений. В поліції припускають, що мати вбила дитину, а потім вкоротила віку собі.

Як жінка могла зважитися на таке і чому - в сюжеті ТСН.19:30

Трагедія сталась в будинку на околиці Харкова. Мертву жінку у ванній кімнаті знайшли родичі, які повернулися додому. Харків'янка вкоротила собі віку, перерізавши вени. А в сусідній кімнаті побачили на ліжку сина померлої. Теж без ознак життя. 

У поліції кажуть - 10-річного хлопчика вбила мати, а потім сама звела рахунки з життям. Залишила передсмертну записку.  

"У передсмертній записці вона просила пробачення у рідних та просила нікого не звинувачувати", – каже керівник слідства Новобаварського відділу поліції Ігор Лук'янов.

Відео В Харкові знайшли мертвими жінку та її 10-річного сина

У приватному будинку в Харкові знайшли мертвими 37-річну жінку та її 10-річного сина. В жінки були перерізані вени, хлопчик - задушений. В поліції припускають, що мати вбила дитину, а потім вкоротила віку собі. Як жінка могла зважитися на таке і чому – дивіться у сюжеті.

В Харкові знайшли мертвими жінку та її 10-річного сина

На життя 37-річна жінка заробляла шиттям. У будинку жила зі своїми братами та матір'ю. Двох синів виховувала без чоловіка. Слідчі припускають, що жінка могла зважитися на вбивство і суїцид з відчаю. У банках набралася кредитів, а віддати їх просто не могла.

"Наразі слідство розглядає декілька версій обставин. Серед них як кредитні заборгованості, так й інші негаразди у житті. Досить нормальна сім'я, кожен довголітній член родини працює", – каже Лук'янов.

Які це кредити і які негаразди в житті - у поліції не уточнюють. Кажуть лише - психічних розладів жінка не мала. Рідні убиті подвійним горем і бодай щось розповідати відмовляються. Сусіди – приголомшені. Кажуть: жінка була дбайливою матір'ю та гарною господинею. Діти були доглянуті. Старший Микитка добре вчився. Але додають, що родина жила відлюдькувато, тож про якісь суттєві проблеми у матері сусіди нічого не знали. 

Сиротою залишився молодший син жінки. На момент трагедії удома його не було.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів