Загадкове зникнення підлітка під Кропивницьким. Ясновидиця побачила, що дівчина зникла біля траси

Батьки звинувачують у зникненні місцевих багатіїв.

Понад тиждень під Кропивницьким шукають 16-річну Діану Хріненко. Дівчина пішла у центр рідного села Суботці святкувати День Незалежності і додому не повернулася. За кілька сотень метрів від рідної хати знайшли її закривавлений телефон і плями крові на дорозі. Кілька сотень людей - поліція, спецпризначенці, рятувальники і волонтери - шукають одинадцятикласницю зранку і до пізньої ночі, бо є обставина, що змушує селян боятися особливо, йдеться у сюжеті ТСН.Тиждень.

Діана говорила з хлопцем, якого кілька місяців тому забрали в армію. Саме він здійняв тривогу.

"Він зателефонував і сказав, що вона йшла додому і ніби як загавкали собаки. Вона сказала, що в мене кров і ще зателефонуй мамі. Крики собаки, зателефонуй мамі", - розповіла подруга Діани Анастасія Грушевська.

Хлопець і подруга Діани спочатку намагалися додзвонитися її  мамі, але батьки поставили телефони на беззвучний режим, бо вже спала менша донька. Зрештою подруга приїхала до Діани додому. До четвертої ранку шукали самі, потому звернулися до поліції. Коли ж розвиднілося за якихось 300 метрів від хати Діани знайшли її закривавлений розбитий мобільник і краплі крові на асфальті. Тому свято першого дзвоника цього навчального року одинадцятикласниця Діана Хріненко пропустила. Дівчинку, здається, любили всі. Вона відмінниця, учасниця олімпіад. Класний керівник не стримує сліз.

"Це хороша дитина була. Була моєю правою рукою! Мені важко зараз, я зайду у класну кімнату і стоїть її стільчик і все написано її рукою. Це дитина золота. Я думаю дійсно вона є", - розповіла класний керівник Світлана Григоровська.

Через поганий зір Діана сиділа на першій парті, тому її місце ніхто не займатиме. Усі вірять – найкраща учениця неодмінно повернеться.

День Незалежності святкували в місцевому клубі Суботців. Спочатку був святковий концерт, а потім дискотека, яка закінчилась лише пізньої ночі. Та на вулицях селища було людно і гамірно. Всі кого ми розпитали твердять - на святі не було ні скандалів, ні бійок. Розходилися шумно - співали пісень, сміялися. Для того, щоб потрапити із центру села на свою вулицю Діана перейшла трасу. Не зважаючи на ніч, дорога національного значення жвава. І ще 200 метрів Діана мала пройти вздовж траси. Односельці бояться, що висока струнка дівчина у білому могла впасти в око комусь проїжджому.

Наразі відомо лише про телефонну розмову під час злочину і свідчення однієї з сусідок, що чула крики. 

"Не бий мене!". Коли я, каже, вийшла, то вже нікого не було. А потім через деякий час каже, що якийсь хлопець йде і світить ліхтариком. І оце більш ніхто нічого не бачив", - заявила жителька Суботців Дарко Балич.

Наразі правоохоронці теж нічого нового повідомити не можуть. Ми прийшли на місце, де після нічних пошуків знайши розбитий телефон Діани і краплі крові. Розбурхані селяни звернулися вже навіть по допомогу екстрасенса. За словами ясновидиці, дівчина нібито самостійно з місця, де знайшли кров, не пішла.

Службовий пес довів до траси. Мама дівчини Олена Хріненко переконана, що її дитину переховують. Вона підозрює мешканців так званого Царського селища – елітної забудови на сусідній вулиці. "Її десь утримують. Десь мені підсказує, що у нас на вулиці є будинки впливових людей. Вони дуже багаті, в них там державна чи своя часна охорона. Туди нас не пускають", - сказала жінка.

Неподалік справді є закрите дачне поселення, однак слідчі відкидають версію, що дівчинку могли завезти туди, бо, згідно з камерами спостереження, перша машина у Царське селище в'їхала вже під ранок. Малоймовірною називають і версію ДТП, бо за практикою тіло з місця не забирають.

Правоохоронці збираються по другому колу опитувати свідків, а всі неузгодження перевіряти на поліграфі. Наразі жодних зачіпок немає.

Все ж найвірогіднішою залишається версія, що школярку викрав хтось із місцевих і сховав неподалік. Відтак, другий тиждень кілька сотень людей: поліція, спецпризначенці та рятувальники шукають Діанку. Вже обстежили 20 сіл, по третьому колу обходять всі яри, балки, ставки та річки. Шукати в таких умовах людину справді складно. Поліція тим часом розширила радіус пошуків до 30 сіл. На допомогу людям у погонах прийшли і цивільні волонтери. 

Крок за кроком люди, які приїхали до Суботців з різних куточків, обходять важкодоступні місця і не збираються їхати поки доля Діани не стане зрозумілою. Два роки тому за 40 кілометрів від Суботців зникли ще двоє дітей. Рештки 13-річної Софії Буц згодом знайшли у посадці, а от 12-річного Іллю Макарова досі шукають. Хто причетний до зникнення цих дітей, досі невідомо.

Олена Шворак

Залиште свій коментар

Вибір редакції