Загадково зникла дівчина потрапила до лікарні Житомира уже без вагітності двійнею

Лаговська перебуває у важкому психологічному стані.

Дарина Лаговська з Житомира, про яку ще три доби тому повідомляли, що вона вагітна двійнею, знову знайшлася. 

Про це поліції повідомили батьки 19-річної Дарини, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Наразі слідчих до неї не пускають лікарі через важкий психологічний стан. За словами поліцейських, щойно лікарі дозволять, Дарину Лаговську опитають слідчі. Вони розраховують знайти відповідь на ключове запитання - куди поділася двійня новонароджених дітей. За інформацією медзакладів Житомира та Києва, вагітна пацієнтка на обліку не стояла і не народжувала.

Нагадаємо, про зникнення вагітної, після того як вона із Житомира поїхала до столиці, заявила її мати. Наступного дня рідні оголосили, що та знайшлася, але вже без дітей. У Лаговської нібито дорогою додому стався викидень. Проте вже через добу батьки написали заяву до поліції про її чергове зникнення.

Двічі зникла і двічі знайдена. Вагітна Дарина Лаговська із Житомира знову знайшлася

Про це поліції повідомили батьки 19-річної Дарини. За їхніми словами, зараз вона у лікарні. Слідчих до неї не пускають лікарі, з огляду на важкий психологічний стан. Про зникнення вагітної, після того як вона із Житомира поїхала у столицю, заявила її мама. Наступного дня рідні Дарини оголосили, що та знайшлася, але вже без дітей, нібито по дорозі додому у жінки стався викидень. А вже через добу батьки Дарини написали заяву до поліції про її чергове зникнення.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: