Загибель мера Кривого Рогу: під час обшуків правоохоронці знайшли дві записки

Автор
Юлія ШевченкоЮлія Шевченко
Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Загибель мера Кривого Рогу: під час обшуків правоохоронці знайшли дві записки

Оперативники виявили дві записки на кухонному столі.

Під час проведення обшуків у будинку загиблого міського голови Кривого Рогу Костянтина Павлова правоохоронці знайшли дві записки.

Про це повідомляє криворізький блогер Олег Єрмолінський.

На кухонному столі заміського будинку міського голови Кривого Рогу Костянтина Павлова, де знайшли його тіло, правоохоронці виявили дві записки, написані, ймовірно, рукою загиблого мера.

У них інструкції з догляду за його домашніми тваринами.

Правоохоронці шукали передсмертну записку, залишену мером перед можливим самогубством, але письмової інформації про вчинення самогубства вони так і не знайшли.

Слід припустити, що знайдені записки з інструкціями могли бути написані й раніше, адже мер з родиною на кілька днів від'їздили на відпочинок, звідки Костянтин Павлов повернувся напередодні своєї загибелі.

Нагадаємо, що тіло міського голови Костянтина Павлова у його будинку у селі Вільне 15 серпня 2021 року виявила його помічниця, яка приїхала на прохання дружини, бо її чоловік перестав виходити на зв'язок. Біля тіла лежав мисливський карабін "Сайга", який належав покійному. Напередодні загибелі міський голова провів виїзну нараду щодо встановлення флагштока у Кривому Розі, жартував, посміхався. Жодних ознак, які б вказували на депресію чи пригнічений стан Костянтина Павлова в його оточенні не помітили. Вдома у мера не було охорони і авто він керував сам.

У поліції розглядають три версії смерті міського голови Кривого Рогу: вбивство, самогубство, необережне поводження із зброєю. Не виключають також доведення до самогубства.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Смерть мера Кривого Рогу Костянтина Павлова
Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація