Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Загибель полтавського журналіста: поліція відкрила справу через доведення до самогубства

У своїй загибелі Анатолій Мележик звинуватив керівника одного з місцевих Інтернет-телеканалів.

За фактом загибелі полтавського журналіста Анатолія Мележика полтавською поліцією розпочато кримінальне провадження за статтею 120 КК - доведення до самогубства.

Про це повідомив у Facebook нардеп Антон Геращенко.

"У своїй загибелі Анатолій Мележик звинуватив керівника одного з місцевих Інтернет-телеканалів, з яким у нього були натягнуті відносини на ґрунті фінансів і особистого життя. У разі, якщо слідство доведе причинно-наслідковий (зв'язок) між посмертним посланням Анатолія і реальними діями його кривдника, то останньому загрожує до 5 років позбавлення волі", - зазначив він.

Нагадаємо, Мележика знайшли повішеним у квартирі, яку він винаймав у ПолтавіУ своєму Facebook він запрограмував повідомлення наперед, в якому розповів, що надумав вчинити самогубство. Також чоловік назвав причину його рішення. У пості він просить вважати винним у своїй смерті керівника "Громадського ТБ:Полтава" Богдана Звягольського, який раніше публічно звинував Мележика у викраденні 20 тисяч гривень. У редакції інтернет-телебачення повідомили, що Мележик був їхнім співробітником до 23 квітня поточного року, після звільнення з ним контактів не підтримували. Окрім фінансових суперечок, чоловіки мали й суперечки особистого характеру.

Залиште свій коментар

Вибір редакції