Загибель співробітника АП Бухтатого: експертиза встановила, що він помер не від тілесних ушкоджень

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У цій справі було призначено додаткову токсикологічну експертизу.

Експертиза у справі про смерть співробітника колишньої Адміністрації президента Олександра Бухтатого встановила, що він помер не від тілесних ушкоджень.

Про це в коментарі "Українській правді" розповіла речниця прокуратури Києва Надія Максимець.

"В межах слідства експерти провели судово-медичну та токсикологічну експертизи. Згідно з їх висновками, тілесні ушкодження, зафіксовані на тілі загиблого, мають ознаки легкого тілесного ушкодження, що спричиняє короткочасний розлад здоров’я. Ушкодження були завдані потерпілому приблизно за годину до настання його смерті та не мають причинно-наслідкового зв’язку із його смертю", - повідомила вона.

За її словами, результати експертиз не змогли встановити точну причину смерті, а тому у цій справі було призначено додаткову токсикологічну експертизу.

Як повідомлялося, тіло побитого чоловіка знайшли вранці 14 березня біля церкви на вулиці Баговутівській. У посвідченні особи, знайденому при огляді, було вказано ім’я працівника Адміністрації президента Олександра Бухтатого. Він був консультантом Головного департаменту інформаційної політики АП та секретарем Національної спілки журналістів.

Експрезидент Петро Порошенко висловив співчуття родині вбитого і доручив тоді колишньому главі АП Ігорю Райніну надати всю необхідну допомогу для організації похорону загиблого.  Попередньою причиною смерті названо хворе серце, також судмедексперти констатували перелом кісток носа.

Відео Доки Олександр Бухтатий помирав під парканом, підозрювані витрачали його гроші

Цієї ночі у Києві сталося резонансне вбивство. Головного консультанта адміністрації Президента України Олександра Бухтатого знайшли мертвим на будівництві. Поліція встигла по гарячих слідах затримати нападників. Власне, вони й не намагалися далеко втекти - витрачали гроші загиблого.

Доки Олександр Бухтатий помирав під парканом, підозрювані витрачали його гроші

Залиште свій коментар

Вибір редакції