Загибель В'ячеслава Чорновола: історія, оповита таємницею

Слідчі Генпрокуратури досі сумніваються, чи не добивали після аварії все ще живого лідера Народного Руху.

Кримінальна справа за фактом загибелі лідера Народного Руху досі оповита таємницею. В'ячеслав Чорновіл загинув, коли машина, в якій він їхав, зіштовхнулася з Камазом. Не так давно Генпрокуратура звернулася до журналістів не спекулювати на цій темі. Втім, там і досі не кажуть: чи то була насильницька смерть, чи фатум.

Колишній полковник міліції Микола Степаненко провів своє розслідування. "Там з 18-ї до 19-ї був ще один Камаз, на тому місці події. Що він там робив? Я думаю, це Камаз, який провів репетицію. Він розвернувся - треба було прикинути скільки треба часу і коли провести команду", - стверджує Степаненко.

Наступного дня після аварії тодішній міністр внутрішніх справ Юрій Кравченко безапеляційно заявив - ДТП. Бажання бути розумнішими за начальника підлеглі не виявили.

Далі почало коїтися щось дивне - несподівано помер один із трьох пасажирів Камаза. Експерти констатували серцевий напад. І лише кілька років тому, після ексгумації, у тілі покійного знайшли величезну дозу важких металів, котрі й спричинили смерть. І ось тепер дістати з землі можуть труну самого Чорновола. Слідчі Генпрокуратури таким чином мають перевірити версію - чи не добивали після аварії все ще живого лідера Народного Руху.

В Генпрокуратури й досі є сумніви щодо обставин трагедії. "Попередня експертиза показала, що смерть настала через ДТП, інші експерти засумнівалися. І на таких суперечностях, ми не можемо зараз однозначно прийняти висновки", - розповідає заступник генерального прокурора Микола Голомша.

Про те, що на В’ячеслава Чорновола готують замах, його соратників попереджали представники спецслужб усього за кілька місяців до трагедії. Але голова Руху, почувши про це, лише розсміявся.

ВідеоРозслідування загибелі Чорновола

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: