Покійний адмінстратор банку "Київ" встиг з`ясувати, куди ділися гроші вкладників

Тимчасовий адміністратор банку "Київ" назвав прізвища тих, хто заборгував фінустанові гроші. Вкладники підозрюють, що Пономаря вбили.

Виконуючий обов’язки тимчасового адміністратора банку "Київ" Володимир Паномар, якого було знайдено 23 березня мертвим, з'ясував, куди зникли гроші вкладників і навіть проінформувати їх про це.

За словами глави комітету "Диктатура постраждалих вкладників" (депозити цих людей заморожені в банці "Київ") В'ячеслава Карпенка, на 24 березня у Паномаря була призначена чергова зустріч з ініціативною групою вкладників.

Попередня версія смерті банкіра - серцевий напад. Але враховуючи, що покійний був міцним чоловіком років 55-ти, така смерть багатьом здається дивною. Зокрема, серед вкладників банку одразу поповзли чутки про вбивство. "Не здивуюся, якщо завтра-післязавтра виявиться, що Паномар вже похований, причому перед цим його кремували, тоді всі кінці у воду", - іронізує Карпенко.

Як повідомлялося, 19 березня Пономар виступив із заявою про те, що тимчасова адміністрація "Києва" не може виплатити його вкладникам гроші через величезні борги деяких компаній перед банком.

Пономар особливо виділив компанію "Київ Житло Інвест", яка винна банку депозитів на суму більше 700 мільйонів гривень і відсотки по них на 100 мільйонів.

Як повідомила ініціативна група вкладників банку, раніше про великий борг цієї компанії заявляв і власник банку "Київ" Віктор Марченко. Втім, керівництво "Київ Житло Інвесту" наявність боргу заперечило і порадило вкладникам звернутися до правоохоронних органів. Минулого четверга вкладники "Києва" подали заяву до міліції.

Він також назвав прізвища трьох бізнесменів, які отримали кредити у розмірі 20-30 млн. грн. - Ковальчук, Ковтало і Чумак, які, за даними Карпенка, пов'язані з сім'єю господарів банку "Київ" батька і сина Марченків. Коментарі від них, а також від співробітників банку з приводу боргів отримати не вдалося.

Вкладники банку "Київ" стверджують, що, за їх підрахунками, банк їм повинен близько 3 млрд. грн. Проблеми в "Києва" почалися ще в жовтні минулого року, але до введення тимчасової адміністрації 9 лютого він частково виплачував відсотки по вкладах і видавав пенсії (у березні договір Пенсійний фонд розірвав). До 23 березня можна було отримати до 500 грн. через банкомати "Києва" або інших банків.

Як повідомили джерела в МВС, Паномар загинув у себе на дачі в Хрістіновськом районі Черкаської області на очах у дружини і сина - прямо за столом під час обіду. Офіційна версія - інфаркт.

Читайте також:

Тимчасового керівника банку "Київ" знайдено мертвим

Один із найбільших банків України вирішив віддатися державі

Банк "Київ" розрахувався з боргами грошима за комунальні платежі

Банк "Київ" розрахується з вкладниками квартирами

ВідеоВкладники банку "Київ"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: