Загиблим під Волновахою недосвідченим бійцям обіцяли службу на Західній Україні - родичі

Жінки мобілізованих солдатів досі не знають, чи живі їхні чоловіки.

На Волині та Рівненщині оголошена дводенна жалоба через загибель рівненських та волинських військових під Волновахою на Донеччині, а жінки бійців досі не можуть отримати достовірну інформацію, чи живі їхні чоловіки, йдеться у сюжеті ТСН. 19:30.

У селі Милятин 25- річна Леся знайшла у списках загиблих під Волновахою свого чоловіка Михайла Грицюка. Батьки Лесі розриваються між донькою, двома малими онуками та сільрадою, де намагаються отримати достовірну інформацію. Однак, її й досі немає.

 "Є багато дзвінків від наших хлопців. Одні кажуть, що він поранений, інші, що – мертвий. До цієї пори не можу сказати, що правда", - каже сільський голова Валентин Ілов.

ВідеоНа Волині та Рівненщині оголосили дні жалоби

Теща Михайла обурена: за законом чоловіка не мали забирати до війська - за станом здоров'я і за сімейними обставинами, але у військкоматі не зважили ні  на що.

За словами жінки військовослужбовця, її чоловік на одне око майже сліпий, у нього язва, але той навіть комісії не проходив.

"Казали нічого, тобі не снайпером служити", - розповідає пані Леся і запевняє - доки не побачить тіла, віритиме: її Михайло повернеться.

В смерть свого сина Олександра не хоче вірити і Надія Артемчук. У військоматі родину запевнили, що хлопці без досвіду служитимуть на Західній Україні, на війну їх не відправлять.  

Як вже раніше повідомлялося, на Волині дружини та матері мобілізованих солдатів перекрили трасу через бійню під Волновахою.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: