Загиблий під фурою хлопчик-велосипедист за день до трагедії плакав і не хотів лишатися в Києві

Про небажання хлопчика лишатися в інтернаті розповіла його мама.

Загиблий у ДТП біля Броварів хлопець Андрій встиг провчитися в спортивному інтернаті лише один день. Вранці він сходив на урочисту лінійку, вдень – на уроки, а ввечері поїхав на своє перше і останнє тренування, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Андрія, якого лише кілька днів тому батько привіз із Рубіжного, що на Луганщині, зарахували до 8-Б класу. Цей клас був новий, щойно сформований, діти ще не встигли перезнайомитися один із одним. Лижниці Ліза та Ліана жили з Андрієм в одному гуртожитку. Кажуть, ще на лінійці примітили симпатичного хлопця. "Такий хлопчик, наче нормальний, скромний. Ми не встигли навіть поспілкуватися", - кажуть дівчата.

Загиблий велосипедист встиг провчитися в спортивному інтернаті всього один день

Вранці він сходив на урочисту лінійку, вдень - на уроки. Ввечері поїхав на своє перше тренування, яке виявилося для нього останнім. Дуже просився додому, благав батьків забрати його зі школи, ні з ким ще не встиг познайомитися. Знав його лише сусід по кімнаті.

Сусід Андрія по кімнаті Давид уже встиг прив'язатися до нього. Каже, вони стали найближчими друзями, бо знайомі вже два роки – жили неподалік на Луганщині. Разом тренувалися, разом і переїхали до Броварів. "Нема з ким поговорити. Мені тут одному страшно спати якось", - зізнається Давид.

Велосипеди – сімейна пристрасть у родині Андрія. Його батько сам велосипедист, а мати мріяла побачити сина олімпійським чемпіоном. Саме тому батьки наполягли на вступі до спортивного інтернату. Андрій до останнього не хотів лишатися у Броварах. "29 числа цілий день у Києві гуляли. Він так не хотів залишатися! Він просився додому, а ми почали вмовляти: синочку, ми ж привезли, відповідальність, люди за тебе поручилися – вмовили. Він так плакав, додому хотів!" - крізь сльози каже мама.

Моторошна ДТП під Броварами: загинув 12-річний хлопець, лікарі борються за життя тренера

Тільки сьогодні ввечері, о 18:00, батьки Андрія виїхали до Києва з Луганщини, адже потяг, яким можна дістатися з Рубіжного до столиці, ходить один раз на добу. До столиці вони прибудуть у суботу вранці. Тоді ж будуть вирішені всі питання щодо дати та місця похорону Андрія.

Як повідомлялося, трагедія сталася 1 вересня на трасі поблизу Броварів. Фура з номерними знаками Болгарії збила гурт велосипедистів. Андрій був єдиним загиблим у цьому ДТП. Тренер і ще кілька хлопців-велосипедистів потрапили до реанімації. Їх 2 вересня перевезли до медичного закладу в Київ.

Кореспондент ТСН Неллі Ковальська

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: