Загиблого екс-губернатора Рівенщини просять зробити Героєм України

Українська народна партія сподівається, що Червонія буде вшановано на загальнодержавному рівні.

 Українська народна партія звернулася до президента Віктора Ющенка з проханням присвоїти Василю Червонію звання Героя України.

Українська народна партія переконана, що своєю життєвою позицією, громадською та політичною діяльністю Червоній, який трагічно загинув 4 липня, неодноразово доводив відданість землі та Батьківщині, яку любив понад усе.

"Оцінюючи вклад патріота України у розбудову державності та захист українських інтересів", УНП переконана, що цей заклик "підтримають і тисячі людей, які особисто знали Василя Червонія, і сотні тисяч простих громадян України, що вдячні йому за його роботу задля створення та розвитку незалежної України, відродження духовності українського народу, відновлення історичної справедливості”, - зазначає у своїй заяві прес-служба УНП.

УНП відзначає, що наприкінці 1980-х років Червоній створив перший на Рівненщині осередок Товариства української мови ім. Тараса Шевченка, з якого почався розвиток руху за незалежність Української держави.

"Працюючи на партійних і державних посадах Червоній сприяв відновленню духовності українського народу, розбудові храмів Української православної церкви Київського патріархату, сприяв відновленню історичної правди про учасників визвольних змагань, членів ОУН-УПА”, - нагадує УНП.

Завдяки своїй діяльності, Червоній здобув шану і повагу не тільки мешканців Рівненщини, а й сотень тисяч патріотів України.

Українська народна партія сподівається, що Червонія буде вшановано на загальнодержавному рівні країни, задля якої він жив і працював.

Читайте також:

Від удару блискавки загинув екс-губернатор Рівненщини

Тимошенко: Ющенко "пропіарився" на смерті. Тепер йому щастя не буде

ГПУ: депутат Лозінський навмисно убив людину

В ДТП загинув відомий телеведучий Ігор Пелих

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: