Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Загиблого в масштабній ДТП у США українця не можуть поховати на рідній землі

Усе – через брак коштів у родини.

Родичі загиблого в США Віталія Стельмаха ось уже п'ять днів не можуть добитися транспортування його тіла на Батьківщину. Чоловік загинув у масштабній аварії в штаті Мічиган, а на Хмельниччині в рідному селі на його тіло чекає мама, яка хоче поховати сина на рідній землі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

До хати матері Віталія Стельмаха постійно приходять односельці, висловлюють співчуття і не стримують сліз. "Дуже добра дитина, усім допомагав. Він мені в очах стоїть", - каже сусідка Надія. Звістку, що Віталій загинув у масштабній аварії в Америці, рідним повідомила його дівчина, теж українка, яка живе в Чикаго. Це сталося 8 грудня на автомагістралі Лансінг, де зіштовхнулося 45 автомобілів.

Відео Родичі загиблого в США українця не можуть повернути його тіло на Батьківщину

Чотири роки тому Віталій виграв грін-карту і поїхав в Америку. Він хотів заробити грошей і допомогти матері. "Він виграв. Ми зраділи. Він хотів краще, він хотів мамі допомогти", - каже мати Галина Стельмах. Тепер єдине, чого хоче мама Віталія, це якомога швидше привезти тіло свого сина з Америки в Україну. Із документами на транспортування труни помагає дівчина загиблого, але процедура затягується."На цей момент ми чекаємо, його не можуть із Мічигану в Чикаго перевезти. Ми питали, чому консульство не може перекрити витрати. Вони відповіли, що треба збирати документи про те, що в нього немає грошей, що в його сім'ї теж немає грошей", - розповіла телефоном дівчина загиблого Інна Костишина.

Рідні загиблого на перевезення тіла назбирали поки що 14 тисяч доларів. Сподіваються, що вдасться зібрати 20, щоби поховати Віталія в рідному селі.

Кореспондент ТСН Олена Кузнєцова

Залиште свій коментар

Вибір редакції