Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Загроза кишкової палички: МОЗ перерахував заборонені до купання українські водойми

Під заборону потрапили більше сотні пляжів.

Міністерство охорони здоров'я оприлюднило список водойм, де не рекомендують купатись, бо там знайшли лактопозитивні кишкові палички. Загалом забруднено 114 пляжів по всій Україні, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Найбільше забруднених водойм на Вінниччині, Київщині та в самій столиці. Не радять відпочивати біля моря на пляжі загального користування в Скадовську та на трьох пляжах у Маріуполі.

ВідеоМОЗ оприлюднило список водойм, де не рекомендують купатись

У тих водоймах знайшли лактопозитивні кишкові палички. Загалом забруднено 114 пляжів по всій Україні. Найбільше забруднених водойм на Київщині, в самій столиці та Вінниччині. 

МОЗ оприлюднило список водойм, де не рекомендують купатись

Не варто хвилюватись мешканцям Івано-Франківської, Одеської, Хмельницької, Черкаської та Харківської областей, бо ці регіони в список не потрапили. Весь перелік заборонених водойм можна побачити на сайті міністерства.

На відпочинку чигає також інша небезпека - цьогоріч українці вже встановили сумний рекорд із кількості потопельників. Вісім людей втопилось на водоймах України тільки за минулу неділю. Із початком року кількість потопельників перевалила за півтисячі. Кілька простих правил можуть урятувати життя відпочивальників.

Безпечне купання_інфографіка
ТСН.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції