Загроза життю чоловіка Тимошенко минула

Олександра Тимошенка перевели з реанімації до звичайної палати. Виявилося, у нього була закупорка легеневої артерії тромбом, який відірвався.

Чоловікові Юлії Тимошенко Олександру, якого напередодні було госпіталізовано до реанімації Київського міського центру серця, вже нічого не загрожує.

Як вдалося дізнатися, у медичному закладі, де лежить хворий, йому встановили діагноз "тромбоемболія легеневої артерії", тобто закупорка легеневої артерії тромбом, який відірвався. Тому після обстеження Олександру Тимошенку стали розріджувати кров.

"Після ночі в реанімації Олександра перевели до звичайної палати реабілітаційного відділення. Наразі його життю нічого не загрожує", - повідомив завідувач відділенням інтенсивної терапії Ігор Кузьмич.

Серед медперсоналу подейкують, що як тільки Олександр стане стабільним, його перевезуть до Феофаніі.

Юлія Тимошенко майже весь час провела в центрі серця поруч з чоловіком.

Нагадаємо, вчора, 15 грудня, Генеральна прокуратура порушила щодо Тимошенко кримінальну справу за нецільове використання коштів, отриманих її урядом від продажу квот парникових газів у рамках Кіотського протоколу. Наразі Тимошенко перебуває на підписці про невиїзд.

Читайте також:

Генпрокуратура: Тимошенко – невиїзна

Чоловіка Тимошенко забрали до лікарні "у складному стані"

Проти Тимошенко порушено кримінальну справу

Тимошенко назвала часи свого правління "програними роками"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: