Перейти до змісту

Рятувальники запевняють, що ситуація на технічній території військової частини повністю контрольована.

Увечері четверга, 3 травня, пожежники загасили основні осередки вогню на території військової частини у місті Балаклія Харківської області.

Про це йдеться в повідомленні Державної служби з питань надзвичайних ситуацій.

"3 травня о 13:40 у м. Балаклія Харківської області, на технічній території військової частини "65-й арсенал" Міністерства оборони України, виникло загорання сухої трави з подальшими поодинокими вибухами боєприпасів на площі близько 35 га. Від ДСНС залучено 265 осіб особового складу та 67 одиниць техніки", - зазначили в ДСНС.

Близько 17:00 до гасіння залучили авіацію.

"Пожежна авіація ДСНС завершила гасіння окремих осередків на території арсеналу. Загрози розповсюдження пожежі немає. Ситуація на технічній території військової частини "65-й арсенал" Міністерства оборони повністю контрольована", - запевняють у ДСНС.

Нині тривають заходи щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Відео Через вибухи на артскладах у Балаклії вже евакуювали півтори тисячі людей

Виїжджають переважно до родичів, дехто чергує біля машин із зібраними речами. Люди налякані вибухами, але сподіваються, що це закінчиться швидко. Пожежа на цих артскладах почалася опів на другу дня. Тоді вибухало ледве не кожні півхвилини. До того ж на території арсеналу загорілася будівля, вогонь здіймався на десяток метрів.

Через вибухи на артскладах у Балаклії вже евакуювали півтори тисячі людей

 

Залиште свій коментар