Захід України готується до ще сильнішого удару стихії: уряд розробить невідкладні заходи

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Шмигаль доручив підготуватися до повеней.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручив міністру екології та природних ресурсів Роману Абрамовському та голові ДСНС Миколі Чечоткіну підготувати пропозиції щодо невідкладних заходів для подолання наслідків негоди у західних областях України. Також доручення бути готовими до стихії отримали голови ОДА

Про це 23 червня повідомили на сайті Кабінету міністрів.

За інформацією ДСНС, інтенсивні опади в останні дні призвели до ускладнення паводкової обстановки у Івано-Франківській, Чернівецькій та Львівській областях. Найбільш складна ситуація спостерігається на території 12 районів Івано-Франківської області, у Вижницькому та Путильському районах Чернівецької області та у Стрийському районі Львівської області.

В Івано-Франківській та Чернівецькій областях оголошений «червоний» рівень небезпеки. Пік негоди там очікується 24 червня.

"Комісія розгляне питання про надання допомоги постраждалим районам. Також, очікується підняття рівня води на Дністрі. Ми маємо заздалегідь підготуватись до можливих наслідків", – каже Шмигаль.

Нагадаємо, у Чернівецькій області упродовж 23-25 червня прогнозують значне підвищення рівня води у річці Прут, що загрожує підтопленням будинків. Через очікуваний паводок мешканців Буковини попередили про можливу евакуацію із зони лиха.

Відео Негода на Буковині: сотні житлових будинків перебувають під загрозою затоплення

Троє загиблих через негоду у Карпатах. У селі Дземброня літня жінка впала у бурхливий потічок і потонула. А у Яблуниці в річку злетів автомобіль. Вочевидь, водій не знав, що тамтешня річка розлилася і змила шмат дороги. Водій та пасажирка загинули. У селі Красник тим часом ґрунт зсунувся у кількох місцях просто на дорогу. 6 сіл відрізані від цивілізації. Більше – у сюжеті.

Негода на Буковині: сотні житлових будинків перебувають під загрозою затоплення

Залиште свій коментар

Вибір редакції