Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Західні області може добряче підтопити - синоптики попереджають про підняття рівня води у річках

Вода може піднятись до двох метрів.

Укргідрометцентр попереджає про підняття рівнів води на річках Львівщини.

Як зазначається у повідомленні ДСНС України, упродовж 25 липня на гірських притоках Днiстра, що у Львівській та Івано-Франківській областях, очiкується продовження пiдйому piвнiв води.

Зокрема, в межах Львiвської областi очікується підйом на 0.5-1.5 метра, в межах Iвано-Франкiвської областi на 1-2 м.

Так, мiсцями можливе затоплення заплав, сільськогосподарських угiдь. В окремих районах Iвано-Франкiвщини не виключене досягнення позначок початкового затоплення прирiчкових будівель, господарських об’єктів. "Можливе формування значного мiсцевого та схилового стоку, в горах загроза утворення селевих потоків", – наголошують синоптики.

Нагадаємо, у Чернігові через інтенсивні опади підтопило десятки житлових будинків. Комунальники намагаються не допустити затоплення міста побутовими відходами з полігону. Через сильні зливи існує загроза переливу неочищених вод.

ВідеоДощові "гойдалки": як українці реагують на примхи погоди цього літа

Раптові зливи накрили Україну. Затоплені будинки, зіпсовані плани, “підмочений” бізнес. Підприємці, що звикли заробляти влітку у спекотні дні, скаржаться, що зараз клієнтів практично немає. Приміром, страждає індустрія розваг, а також бізнес продавців морозива. "Сніданок" застерігає: дощова погода протримається ще кілька днів. 

Дощові "гойдалки": як українці реагують на примхи погоди цього літа

Вибір редакції