Західні ЗМІ порадили африканцям вчитися на помилках України

На думку видання The Guardian, країни Північної Африки мають засвоїти український урок: вибори ще не означають прихід демократії.

Британська газета The Guardian висловила сподівання, що країни північної Африки зможуть уникнути сценарію, подібного до Помаранчевої революції в Україні.

"Залишається лише сподіватися, що країнам Північної Африки вдасться уникнути долі "Помаранчевої революції", - говориться в статті "Українські уроки арабським країнам".

"У цей час корупція більше поширена, ніж у часи Кучми, настільки, що Європейський союз тимчасово заморозив фінансування 100-мільйонного плану допомоги Україні. Freedom House понизив Україну в рейтингу з позиції "вільна" до "частково вільна", - нагадує газета.

"Країну більше не розглядають як серйозного кандидата на вступ до НАТО або ЄС. Нікого не дивує, що дебати між головою президентської адміністрації й опозиційним журналістом дуже скоро перейшли в змагання з криків", - зазначає видання.

На думку автора, Україна вчить арабські країни "не обіцяти занадто багато".

Ще одним уроком видання називає те, що політична внутрішня боротьба невідворотна в перехідні часи, антидемократичні сили (комуністи, релігійні рухи) будуть ховатися в тіні й грати на нестабільності ситуації, щоб забезпечити собі нових членів.

"І останній урок: вибори ще не означають прихід демократії", - відзначає автор статті.

Читайте також:

60% українців готові до акцій протесту, 32% - до вуличних безладів

Прихильників Януковича на Сході поменшало наполовину

Українці поставили Януковичу ту ж оцінку за перший рік, що й Ющенку

Третині українців не вистачає грошей на їжу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: