Західні ЗМІ: Росії варто остерігатися неприємного присмаку після виборів в Україні

Financial Times пише, що прихід Януковича до влади не принесе суттєвих змін в зовнішній політиці України, що може розчарувати Росію.

Впливове лондонське видання "Financial Times" вважає, що російським лідерам варто остерігатися "неприємного присмаку після українських виборів".

На думку автора статті Стефана Ваґстила, "симпатії Януковича до Росії переважає його залежність від справжніх господарів – українських олігархів".

Окрім того, як стверджується у статті, "перемога Януковича, вірогідно, не ознаменує собою якогось драматичного розвороту в зовнішній політиці України у бік Росії".

І хоча сьогодні, як вважає Ваґстил, Росії нема чого боятися якихось самостійних успіхів України, все ж не знати яким буде майбутнє, коли, наприклад, "Януковичу вдасться стабілізувати ситуацію і забезпечити економічне піднесення, то Путіну буде важче доводити, що Росії нема чому вчитися в України", – зауважує автор статті.

Як повідомлялося, раніше президент Росії Дмитро Мєдвєдєв та прем'єр-міністр Росії Володимир Путін привітали Віктора Януковича з перемогою на виборах президента України.

"Думаю, ми сьогодні можемо привітати Віктора Федоровича Януковича з перемогою на президентських виборах. Сьогодні це оголошено ЦВК офіційно. Давайте зателефонуємо, привітаємо його", - сказав Путін на зустрічі з президентом Казахстану Нурсултаном Назарбаєвим.

Читайте також:

Путін: лідери Майдану плюнули в обличчя своїм спонсорам

Путін привітав Януковича з перемогою на виборах

Янукович згадувався в російських ЗМІ частіше Мєдвєдєва та Путіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: