Західні ЗМІ: Янукович пригрозив Ахметову долею Ходорковського

Янукович пригрозив Ахметову долею Ходорковського. В свою чергу, український олігарх пригрозив Януковичу долею американського президента Кеннеді, який був убитий пострілом снайпера.

Президент Віктор Янукович на зустрічі з олігархами минулого місяця закликав їх віддавати три відсотки річного обороту.

Про це, посилаючись на джерела, пише політолог Тарас Кузьо на шпальтах видання "Eurasia Daily Monitor", яке видає вашингтонський фонд Jamestown.

ВІдомо що, Кузьо є політичним технологом, який часто у своїх коментарях займає протимошенківську позицію.

"Коли Ахметов запротестував, Янукович згадав про долю ув'язненого російського олігарха Михайла Ходорковського", - пише Кузьо.

"У відповідь Ахметов пригрозив, що президентів завжди може спіткати доля Кеннеді (президент США, який був убитий пострілом снайпера)", - стверджує політолог.

Він також зазначає, що ставленики Ріната Ахметова втрачають позиції в адміністрації президента та в уряді - на противагу угрупованню Дмитра Фірташа.

Як відомо, Михайло Ходорковський - у минулому один із найбільших олігархів Росії, політичний конкурент Путіна, наразі перебуває в ув'язненні в одній з в'язниць в Читинській області.

Нагадаємо, у рейтингу 200 найбагатших людей України 2010 року Рінат Ахметов зайняв перше місце. Його стан оцінюють в 7,5 млрд. доларів.

Читайте також:

Янукович нагородив Ахметова орденом Ярослава Мудрого

Рейтинг найвпливовіших українців очолили Янукович та його оточення

Компанія Ахметова відзвітувала про прибутки

Тимошенко: Україна розподілена між 11 кланами

Колесніков: в Партії регіонів мафії немає

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: