Західноукраїнська молодь готується до нових "майданів"

Чимало молодих людей у Західній Україні шукають себе у політиці через брак робочих місць, кажуть львівські експерти.

Молодь західних регіонів України залишається активною, попри всі розчарування у політичних процесах. Утім, економічний інтерес став більш пріоритетним, вважають експерти у Львові.

Голова Молодіжної ради при Львівській обласній адміністрації Назар Драла каже, що чимало молодих людей шукають себе саме у політиці через брак робочих місць та відсутність великого бізнесу в регіоні. Молодь отримала дуже добрий досвід на майдані, і далеко не всі розчаровані. Без сумніву, що львівська молодь долучиться до виборів, але багато хто робитиме це за гроші, а ідейних - не багато, додає Драла. Також чимало голосуватимуть проти всіх. Утім, молодь може згуртуватися на майдані ще раз, вважає голова ради, але за умови, якщо проблема стосуватиметься безпосередньо її, а не протистояння політиків. Бо відчуття, що молодих надурили залишилося.

Львівський соціолог Олексій Антипович каже, що ідеологічні переконання вже є далеко не пріоритетним аспектом у виборі львівської молоді. Якщо ще п’ять років тому молода людина, відчуваючи піднесення, політичне уподобання та романтизм могла вистояти на морозному майдані кілька місяців, то цього разу молодь не вийде, принаймні не у такій кількості і радше за гроші. Але галицька молодь залишається політично свідомою, бо перебуває в заполітизованому оточені.

А відтак і явка на вибори буде чималою, можна очікувати, що 70 відсотків молодих людей проголосують, додав експерт. Він також зауважив, що молодь просто навчилася шукати у політичних перегонах вигоду для себе: "Серед агітаторів з усіх штабів кандидатів широко представлена саме західноукраїнська молодь, і на них є попит, бо вони більш освідченні, стримані і виховані, а ще володіння мовами і помірковані фінансові запити", - каже Антипович.

Читайте також:

Ющенко вимагає порушити проти Тимошенко справу за Майдан під час епідемії

Міліція та комуністи зайняли Майдан на День народження УПА

Як Тимошенко на Майдані висували

Ющенко звинуватив Тимошенко в організації "платних майданів"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: