"Захисниками" Харкова виявилися маріонетки  Царьова, Медведчука та Януковича

Сепаратисти намагаються діяти за донбаським сценарієм.

Наступним містом, яке, за планом росіян, мало б захлинутись у хвилі сепаратистського безладу, мав бути Харків, ідеться у сюжеті ТСН. Тиждень.

За словами Сергія Гальченка, який минулий тиждень провів на Харківщині, тут сценарій теж схожий на донбаський: агенти Кремля, Партія регіонів і комуністи: знову ті самі сили, які не дають країні заспокоїтись, але є одна суттєва відмінність, яка залишає надію.

На початку березня у місті  з'являється нова організація – "Захисники міста Харкова". Організатори - Сергій Юдаєв, Єгор Логвінов та Артем Трофімов. Ось на прес-конференції вони проголошують народну республіку для російського каналу, пізніше у них трапиться розкол - Юдаєв звинуватить Трофімова у крадіжці 10 тисяч гривень пожертв.

Далі до "Захисників міста Харкова" примкнули Геннадій Макаров та Ігор Масалов. Макаров, за даними спецслужб, часто їздить до впливових людей у Росію. Він же організовував приїзд до Харкова Олега Царьова, якого давно вже пов'язують з інтересами Кремля.

Ігор Масалов, ще один захисник міста Харкова - також друг Олега Царьова і Вадима Колісніченка. Раніше був у "Руському блоці". Зараз Масалов помічник народного депутата від Партії Регіонів Дмитра Шенцева. Того самого Шенцева, що прославився в історії з убивством харківського політичного важковика Євгена Кушнарьова.

А ще є байкер Хірург, або Олександр Залдостанов, друг президента Росії Володимира Путіна. Хірург частий гість у Харкові. Гостить у місцевих лідерів "Українського вибору" Віктора Медведчука - Віталія Сатарова та Вячеслава Гуляева. Разом з Сатаровим та Гуляєвим вони відкривають пам'ятник у Харкові.

Сатаров брав участь у народній раді, яка проголосила "Харківську народну республіку", а от його друг, Андрій Лесик,  теж з "Українського вибору".

ВідеоПлан захвату Сходу, якій втілюють сепаратисти

Пізніше до сепаратистів долучився Костянтин Долгов - який називає себе то політтехнологом, то журналістом. Пов'язаний з комуністами. Раніше працював з Марковим, тепер працює з Олегом Царьовим. Його прізвисько в Харкові - Костя Полторушка. Так його почали називати після того, як він взявся за організацію платних мітингів - за півтори тисячі доларів.

Та поряд з новоявленими організаціями не меншу участь у підриві суверенітету країни беруть комуністи. В Харкові вони не менш активні, аніж у Донецьку чи Луганську.

Та основна проблема -  саботаж міліції, яку ще досі частково контролює  команда Януковича. Її призначенці фактично підтримують диверсії в місті, та й гроші Сім'ї продовжують щедро литися у кишені сепаратистів. Так, принаймні, вважають жителі міста.

Сценарій, який проводить Путін на Донбасі, у Харкові, скоріш за все, не вдасться. На малочисельний проросійський мітинг тут завжди виходить чисельний проукраїнський. Саме 20 тисяч харків'ян після втечі Януковича не дали  керівникам Харківщини проголосити республіку Новоросію. Колись столиця України, здається, не має наміру бути окраїною Московської імперії.

Як вже раніше повідомлялося, син Януковича готівкою "роздав" терористам на Донбасі $ 15 мільйонів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: