Захисники Бабиного Яру впевнені, що Черновецький не посміє будувати там готель

Громадська організація фонд "Пам'ять Бабиного Яру" запевняє, що КМДА не має наміру щось будувати, а якщо буде, то громадськість не дозволить.

Громадська організація фонд "Пам'ять Бабиного Яру" вважає перебільшеними чутки про можливе будівництво готелю в урочищі Бабин Яр у Києві.

Про це журналістам сказав президент фонду Ілля Левітас.

"Отут відбулося деяке перебільшення - вони (Київська міська державна адміністрація) не мають наміру зараз планувати й взагалі будувати", - сказав Левітас.

Він повідомив, що обговорив це питання із представниками КМДА, які роз'яснили, що земля під будівництво не виділялася, і клопотання на відвід ділянки ніким не подавалося.

Левітас також наголосив, що ані місто, ані громадськість не дозволять забудувати парк, де розташований меморіальний комплекс, оскільки юридично парк "Бабин Яр" є заповідником і належить до сфери управління Інституту пам'яті, а земля під ним належить місту.

Левітас упевнений, що передача земельної ділянки під заповідником Інституту усуне всі можливі майбутні домагання забудовників на цю землю.

Нагадаємо, раніше Ізраїль висловив стурбованість інформацією про те, що в "Бабиному Яру" у Києві, можливо, буде побудований готель.

Київрада 17 вересня затвердила схему розташування готелів у Києві до 2020 року.

За словами бютівця Сергія Мельника, згідно з додатком до цього рішення під загрозу забудови потрапили "Бабин Яр", парк "Дружби народів", парк "Дубки", "Наводницький", парк "Березовий гай", територія біля Дендросаду, зелена зона поруч проспекту Академіка Паладіна та інші.

Президент Всеукраїнського єврейського конгресу Вадим Рабинович заявив, що має намір особисто поговорити з мером Києва Леонідом Черновецьким про неприпустимість будівництва готелю в Бабиному Яру.

Читайте також:

У Бабиному Яру в Києві побудують готель

"Свобода" вимагає відновити у Бабиному Яру пам’ятник членам ОУН

Платіні: в Україні нізвідки з'явилися необхідні готелі

Ізраїль попросить владу Києва не будувати готель в Бабиному Яру

ВідеоЗахисники Бабиного Яру не дадуть будувати готель

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: