Захисники полонених українських моряків оскаржили арешт

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Всі скарги вже подані.

Адвокати полонених українських моряків вже оскаржили подовження незаконного арешту, який постановив Лефортівський районний суд Москви. Про це повідомив адвокат Микола Полозов на сторінці у соцмережі Facebook.

"Рішення Лефортовського районного суду міста Москви про подовження строків тримання під вартою стосовно всіх 24 військовополонених українських моряків оскаржені адвокатами нашої команди в повному обсязі. Всі скарги подані в встановлених законом триденний термін", - розповів він.

Нагадаємо, вранці 25 листопада Росія заблокувала прохід до Керченської протоки українському буксиру "Яни Капу" і двом катерам "Бердянськ" і "Нікополь". Для цього росіяни перегородили рух під Кримським мостом танкером і навіть вдалися до тарану буксира прикордонним кораблем "Дон". Увечері того ж дня російські кораблі напали на них і захопили, при цьому поранивши щонайменше шістьох українських моряків та захопивши інших у полон. Згодом так звані суди заарештували їх на два місяці.

29 листопада полонених біля Керченської протоки українських моряків перевезли до Москви - до "Лефортово".

16 січня російський суд незаконно подовжив арешт 24 українським морякам.

ВідеоДва місяці у неволі: полонені українські моряки бачаться з рідними лише в суді

Вони в полоні з 25 листопада. І лише у залі суду вперше з часу затримання декому з них випадає можливість на кілька секунд побачити рідних. Зараз в російських застінках перебуває 24 українських моряки. І усі вони залишаться там ще принаймні до кінця квітня – так вирішив московський суд. Із зовнішнім світом українці спілкуються переважно через адвокатів, адже побачень з рідними полоненим не дають, а листи із дому доходять далеко не всі.

Два місяці у неволі: полонені українські моряки бачаться з рідними лише в суді

Залиште свій коментар

Вибір редакції