Захист і обвинувачення Тимошенко посперечалися щодо її медобстеження

Раніше Міністерство охорони здоров'я повідомило, що Тимошенко обстежила група медиків з МОЗ, а також лікар заарештованої.

Державний обвинувач у "газовій справі" відносно екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко Лілія Фролова заявила, що медичне обстеження підсудної було проведене.

"На виконання рішення Печерського райсуду Києва у вівторок у приміщенні Київського слідчого ізолятора було проведено медичне обстеження Юлії Тимошенко комісією Міністерства охорони здоров'я у складі 5 фахівців, включаючи 3 докторів медичних наук, а також особистого лікаря і медичної сестри Юлії Тимошенко", - сказала Фролова.

За словами прокурора, екс-прем'єр відмовилася від проведення лабораторного обстеження.

"Відповідно до протоколу за результатами обстеження, стан здоров'я підсудної Тимошенко було визнано задовільним", - заявила Фролова.

У свою чергу, захисник підсудної, народний депутат Сергій Власенко виступив зі спростуванням даної заяви.

"Я повинен заявити, що жодне медичне обстеження Юлії Тимошенко не проводилося", - заявив він.

За словами депутата, до Тимошенко нарешті, вперше за час її укладення, був допущений її особистий лікар, але свої висновки медична комісія МОЗ, що підтверджено і її прес-релізом, зробила з візуального обстеження екс-прем'єра. "Жодних аналізів не робилося, ніякого фактичного обстеження Тимошенко не проводилося", - наголосив Власенко.

Раніше Міністерство охорони здоров'я повідомило, що Тимошенко обстежила група медиків з МОЗ, а також лікар заарештованої. За словами МОЗ, від поглибленого медичного огляду пацієнтка утрималася. Медики заявили, що стан здоров'я Тимошенко задовільний.

Нагадаємо, на засіданні суду 18 серпня стало відомо, що стан здоров'я Юлії Тимошенко погіршився.

Читайте також:

Адвоката Юлії Тимошенко відсторонено від захисту

Тимошенко заявила, що її невідома хвороба прогресує

На Всесвітньому форумі українців зник лист з вимогою звільнення Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: