Захист Тимошенко вимагає поновлення досудового слідства

Зі слів захисту, суд завершив судове слідство й перейшов до стадії судових дебатів, допустивши при цьому низку помилок.

Захист екс-прем'єр-міністра, лідера партії "ВО "Батьківщина" Юлії Тимошенко просить Печерський районний суд Києва поновити судове слідство у кримінальній справі проти екс-прем'єра щодо газових контрактів з Росією в 2009 році. Про це на прес-конференції повідомив захисник Тимошенко Олександр Плахотнюк.

Адвокати Тимошенко зареєстрували в середу в канцелярії суду відповідне клопотання. Зі слів Плахотнюка, 8 вересня суд завершив судове слідство й перейшов до стадії судових дебатів, допустивши при цьому низку помилок.

Зокрема, судом не було досліджено низку матеріалів, які виправдовують Тимошенко.

Серед цих документів: доручення Тимошенко колишньому міністрові палива й енергетики Юрію Продану про повідомлення керівництву Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" про зміст урядових директив на укладення газових угод з Росією в 2009 році, консолідована фінансова звітність "Нафтогазу" за 2009 рік, а також висновок центру судових експертиз "Альтернатива".

Плахотнюк повідомив, що ці документи було залучено до матеріалів справи, однак не було оголошено й досліджено в судовому слідстві, що робить неможливим посилатися суду на ці документи під час винесення вироку.

"Всі ці документи є в матеріалах справи, й вони повинні бути вивчені судом, на жаль цього зроблено не було", - сказав Плахотнюк.

Захисник повідомив, що якщо суд поновить судове слідство, то захист також подаватиме клопотання про зміну запобіжного заходу.

Нагадаємо, 12 вересня суд переніс розгляд справи проти екс-прем'єра на 27 вересня, щоб захист встиг підготуватися до стадії дебатів. 8 вересня суд завершив судове слідство в справі проти неї.

Читайте також:

Суддя не дозволив європейським друзям відвідати Тимошенко

Європа не змогла вирішити, що робити з Україною і Тимошенко

Яценюк вкрав у СІЗО булочку, а Тимошенко йому так і не показали

Рада таки подумає над амністією Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: