Захист Януковича опублікував фото куль, якими начебто розстрілювали правоохоронців на Майдані

Адвокат зазначає, що зброю і кулі до неї викрадено з відділень УМВС на Тернопільщині та Львівщині.

Адвокат колишнього президента України Віктора Януковича Віталій Сердюк опублікував фото куль, які начебто викрали зі зброєю із відділень МВС Львівської та Тернопільської областей 2014 року і використовували проти правоохоронців і активістів.

Відповідну публікацію він зробив у Facebook.

"Чи не про цю зброю говорив Ю.Луценко за день до розстрілів? Адже вся зброя, яка належить та використовується правоохоронними органами, має зразки куль та гільз у кулегільзотеці. І балістична експертиза куль пістолетів Макарова, вилучених із спецтехніки, що вранці 20.02.14 прикривала відступаючих по вул. Інститутській правоохоронців, дала б можливість встановити зброю та вказати слід того, хто нею користувався", - йдеться у повідомленні.

#справаМайдану Аж три прокурори ГПУ були сьогодні вимушені виправдовуватися за фактичний програш у справі Майдану. Си...

Опубліковано Виталієм Сердюком 12 лютого 2018 р.

Ці кулі, а також томи інших доказів мав 7 лютого 2018-го року надати Печерському суду адвокат Олександр Горошинський.

Він додав, що причетність нинішньої влади до розстрілів на Майдані підтверджується тим, що адвокатів начебто примусово усувають від справи.

У прес-службі  адвокатської компанії "Авера Лекс", де працює Сердюк, зазначили, що є підстави вважати, що на Майдані дійсно стріляли саме зброєю і кулями, які надає сторона захисту, передає "112 Україна". Це озброєння ймовірно викрадене з відділень МВС на Тернопільщині і Львівщині.

Нагадаємо, у справі про розстріл активістів під час Євромайдану у Києві фігурує екс-президент Віктор Янкович, а також ще п'ять топ-чиновників тодішнього режиму. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції