Захист Юлії Тимошенко оскаржив її арешт

Адвокат Юлії Тимошенко направив до Апеляційного суду поштою скаргу на її арешт. Зі своєї підзахисною він не бачився з 5 серпня.

Захист екс-прем'єра Юлії Тимошенко 7 серпня поштовим зв'язком направив до Апеляційного суду Києва скаргу на постанову Печерського райсуду про зміну для Тимошенко запобіжного заходу з підписки про невиїзд на арешт.

"Сьогодні ми відправили поштою скаргу", - сказав її адвокат Юрій Сухов.

АРЕШТ ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО: УСІ ПОДРОБИЦІ

За його словами, у зв'язку з вихідними він не зміг отримати у суді новий дозвіл на зустріч з Тимошенко у слідчому ізоляторі.

"У мене був лише один дозвіл, яким я скористався у п'ятницю, 5 серпня", - додав Сухов, повідомив персональний сайт Юлії Тимошенко.

Нагадаємо, 5 серпня Юлію Тимошенко заарештували в залі Печерського райсуду Києва на вимогу обвинувачення та доставили до Лук'янівського СІЗО.

Представник омбудсмена Анатолій Палій після відвідування СІЗО розповів журналістам, що Тимошенко перебуває у бадьорому настрої і на умови утримання не скаржиться.

Він підтвердив, що Тимошенко перебуває в тій же камері, в якій була в 2001 році. У камері для неї встановили холодильник і телевізор, також там перебувають ще дві жінки-ув'язнені.

Читайте також:

Омбудсмен Карпачова заступилася за Тимошенко

Прихильники Тимошенко розбили під Печерським судом 20 армійських наметів

Арешт Тимошенко: оприлюднено аудіозапис засідання суду

Тимошенко залишили в СІЗО без соцмереж

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: