Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Захистити 1+1 готові герої АТО, журналісти з Криму і незалежні профспілки

Від початку періоду невизначеності та тиску телеканал 1+1 безперервно отримує слова підтримки від своїх глядачів і пропозиції допомогти відстоювати разом свободу слова.

Учасники та ветерани АТО, вдови героїв, а також журналісти з інших телеканалів виступили на підтримку телеканалу 1+1. Найвідданнішими виявилися люди, які знають, що таке підтримка та взаємодопомога в потрібну мить, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Журналісти ТСН були одні з перших, хто зустрічав поранених і змучених хлопців при виході з оточення під Дебальцевим узимку 2015-го. Ті кадри облетіли всю країну. "Ваші журналісти не лише були в штабі батальйону, а на всіх позиціях, і висвітлювали всі події, які там відбувалися, не цурались, а ризикували своїм житям. За це їм уклін", - кажуть військові. Ветеран "Київської Русі" Олександр Черказ згадує і Майдан, коли журналісти ТСН завжди були поруч – і вдень, і вночі. Саме через екрани телевізорів українці могли дізнаватися, чого бракує, де потрібна підтримка при штурмах, кому і як можна допомогти. "У найважчий період Майдану 18-22 лютого найбільше, що зробив 1+1 – це говорив людям, що нам потрібна допомога, і завдяки цьому зібралися люди і ми вистояли", - досі цінують очевидці.

Відео Учасники та ветерани АТО, дружини загиблих героїв, журналісти виступили на підтримку телеканалу "1+1"

Звістка про можливе зникнення телеканалу з екранів військових не шокувала, бо вони бачили і не такі виклики. Але кажуть, що готові будь-якої миті прийти на допомогу друзям. "Це той канал, який працював і буде працювати з народом", - пояснюють вони.

Що таке лишитися без ефіру в буремний час, не з чуток знають колеги з кримськотатарського телеканалу АТР. З вторгненням на півострів російський окупант забрав у них ліцензію – за те, що чесно висвітлювали початок анексії. Із колегами з ТСН це часто робили пліч-о-пліч. Кримці зізнаються, що ніколи не могли б подумати, що подібна ситуація може трапитися в Україні. Вони сподіваються, що йдеться лише про прикре непорозуміння, і влада не є ворогом свободи слова.

На захист 1+1 готові стати і в незалежній медіа-профспілці. Там кажуть, що уважно стежать за ситуацією, і чіткого пояснення, чому ліцензію канал має отримати лише після нового року, дійсно немає. "На каналі працюють члени незалежної медіа-профспілки України. Будь-яке порушення умов роботи, закриття каналу – це порушення прав наших членів профспілки. В цьому випадку будемо діяти згідно закону і відстоюватимемо права працівників каналу", - пообіцяв голова профспілки Ігор Чайка.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

Залиште свій коментар

Вибір редакції