Захоплений піратами автомобілевоз Asian Glory міг перевозити зброю

ЗМІ припускають, що на борту Asian Glory, до складу екіпажу якого входять 10 українців, окрім великої партії автомобілів знаходилася ще й зброя.

На борту захопленого сомалійськими піратами автомобілевозу Asian Glory, до складу екіпажу якого входять 10 українців, крім великої партії новеньких автомобілів є зброя, призначена для Саудівської Аравії.

Про це повідомило Іранське Прес-ТВ. За даними журналістів, цю зброю планується використовувати для атак єменських повстанців чи бойовиків Хоутен.

Якщо на судні справді є зброя, то це може негативно вплинути на перебіг переговорів з його визволення.

Виходячи з досвіду Faina, якщо на борту накатна, гусенична зброю, на зразок танків або зенітних установок, то це як мінімум затягне переговори, адже пірати збільшать розмір викупу, пише "Морський бюлетень".

Якщо зброя легка, то швидше за все, пірати сприймуть її як бонус і візьмуть собі. З досвіду Faina відомо, що ніякий контроль військових, що знаходяться поруч, не зупинить піратів у розкраданні легкої зброї і боєприпасів.

Нагадаємо, 2 січня сомалійські пірати захопили автомобілевоз Asian Glory, що вийшов 26 грудня з Сінгапуру призначенням на Джедда, Саудівська Аравія. Asian Glory перевозив 2405 легкових автомобілів південнокорейського виробництва, майже всі - 2388, компаній Hyundai Motor і Kia.

Судно захопили в Індійському океані в 600 милях від узбережжя Сомалі. Екіпаж складається з 25 осіб, серед яких 10 громадян України.

Раніше повідомлялося, що пірати ведуть захоплений корабель Asian Glory в океан. Командування сил коаліції в Аденській затоці передбачає, що пірати, можливо, вперше зібралися використовувати великотоннажне судно як базу для інших нападів.

Читайте також:

Чотирьох українців звільнили з полону сомалійських піратів

Сомалійські пірати напали на балкер з українцями на борту

Пірати перетворюють судно з українцями на базу для нападів
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: