Заховала тіло у валізі і залишила на околиці міста: у Чернівцях засудили горе-матір за смерть дитини

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Заховала тіло у валізі і залишила на околиці міста: у Чернівцях засудили горе-матір за смерть дитини

До набрання вироком законної сили жінка перебуватиме в СІЗО.

У Чернівцях до позбавлення волі засуджено 23-річну жінку, через байдужість якої загинув трирічний хлопчик - її син. Тіло вона заховала у валізі і залишила на околиці міста.

Про це повідомили у прокуратурі.

Встановлено, що жінка неодноразово залишала свого 3-річного сина без нагляду або на малознайомих людей, не цікавившись, що дитина їстиме. У червні 2019 року, знаючи що хлопчик захворів, жінка не піклувалась про його здоров’я, не надавала йому медичну допомогу та до лікарів не зверталась.

Через злісне невиконання нею батьківських обов’язків він помер, а матір вирішила позбутись тіла дитини, поклала його у валізу, яку залишила у зелених насадженнях неподалік недобудованого супермаркету. Валізу з тілом мертвої дитини 27 червня 2019 року виявили перехожі на околиці Чернівців.

Шевченківський районний суд засудив жінку до 3 років 6 місяців позбавлення волі. До набрання вироком законної сили жінка перебуватиме в СІЗО.

«В судовому засіданні вона свою вину у скоєні даного злочину визнала. Такий свій вчинок вона пояснила тим, що вона злякалася, оскільки вона сама молода жінка, що робити – не знала», - зазначила в коментарі ТСН начальниця відділу захисту інтересів дітей та протидії насильства Чернівецької обласної прокуратури Людмила Кініщук.

Нагадаємо, породілля з Чернівців народила дитину і закопала на околиці. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження.

Наступна публікація