Закарпатці викрили брехню поплічників Кисельова та вигнали їх з України

Дата публікації
Перегляди
22к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Закарпатці викрили брехню поплічників Кисельова та вигнали їх з України

Колег Кисельова здали в СБУ

Кореспонденти програми "Вєсті" представилися людям репортерами фінських ЗМІ.

Знімальну групу з Росії, яка готувала на Закарпатті сюжети для програми Кисельова, вигнали з України, йдеться у сюжеті ТСН. 19:30.

Жителі Закарпаття кажуть - кореспонденти представлялися працівниками фінської компанії й розпитували про життя угорської громади та русинський рух. Питання були настільки провокативними, що люди поскаржилися на представників іноземної преси до Служби безпеки України.

Закарпатським угорцям програма "Вєсті" присвятила 9 хвилин ефірного часу. Епітетів одіозний ведучий Дмитро Кісельов не шкодував, розповідав, що угорців притісняють, що вони побоюються за своє життя і взагалі збираються відділятися від України.

Журналістів Кісєльова погнали геть із Закарпаття

Журналістів Кісєльова погнали геть із Закарпаття

Місцеві жителі стверджують, що російські журналісти, що назвалися представниками фінської преси, одразу здалися їм підозрілими ,тому небайдужі люди зателефонували в Службу безпеки України. Невдовзі російських журналістів українські правоохоронці затримали і вилучили в них всі матеріали, і виявилося, російські кореспонденти опитали два десятка закарпатських угорців. Ніхто з людей не підтвердив, що в Україні їх переслідують, чи забороняють рідну мову. Втім, ці відповіді до ефіру програми "Вєсті" не потрапили.

Також працівники СБУ перехопили телефонні розмови російської знімальної групи. З них зрозуміло, що куратори журналістів - працівники не телекомпанії, а федеральної служби безпеки.Українські силовики з'ясували, що Леонід Петков, чиєї допомоги вирішили просити співрозмовники, виявився полковником ФСБ. Російських журналістів, які намагалися завдати шкоди національній безпеці України, одразу після допиту, прикордонники примусово витурили з країни.

Як вже раніше повідомлялося, Кисельов виправдав використання відео з Кавказу у сюжеті про Україну "помилкою німф-монтажниць".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
22к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація