Закарпатське Солотвино поволі провалюється під землю

Мешканці закарпатьского Солотвино, не дочекавшись допомоги влади, вирішили оголосити селище зоною техногенної катастрофи на референдумі.

Закарпатське Солотвино, яке поволі провалюється під землю, можуть оголосити зоною техногенної катастрофи. Не дочекавшись за десять років реакції чиновників і допомоги влади селяни вирішили скликати референдум і самостійно надати селищу статус небезпечного.

"Буде скликана чергова сесія селищної ради, тоді визначиться дата, коли буде проводитися референдум. Питання одне - чи вважаєте ви Солотвино зоною техногенної катастрофи", - повідомив депутат сільради Федір Неймет.

За прогнозами, вже через три місяці вода заллє останню соляну шахту. Дренажна система, яка раніше рятувала Солотвино, повністю зруйнована. Коли і де утвориться наступна вирва, не знає ніхто. Відколи на солеруднику почалася фінансова скрута, провалля поповзли одне за одним. Вони майже впритул підступили до житла.

Підтримати селян готові і тисячі пацієнтів єдиної в Україні алергологічної лікарні. Ще два роки тому люди лікувалися у підземних відділеннях двох шахт, а зараз одну з них повністю затопила вода, на другій - місяць, як не працює помпа. Уже в липні спуск людей можуть заборонити.

Як провалюється землі у старій штольні, - більше про проблему Солотвино дізнайтеся з відео ТСН.

Читайте також:

Житомиру загрожує техногенна катастрофа

На киян чекає зараження питної води через масову загибель риби в Дніпрі

Екологічна ситуація в прикарпатському Калуші схвилювала ООН та Євросоюз

На Прикарпатті оголошено надзвичайну екологічну ситуацію

ВідеоЖиття над проваллям

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: