Закарпаття пішло під воду. Рівень води в річках піднявся на 6-8 метрів

Пік повені фіксували сьогодні вночі.

Цієї ночі метеорологи фіксували на Закарпатті пік повені у нижніх течіях Тиси й Латориці.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

Латориця поблизу Чопа Закарпатської області піднялася більше, ніж на 6 метрів від нульової позначки. Вода утримується на заплавах. Рівень Тиси піднявся на понад 8 метрів.

Дощитиме в регіоні іще щонайменше добу, кажуть синоптики. Утім, опади будуть помірними.

Зазначимо, що протягом неділі й понеділка на Закарпатті випала двомісячна норма опадів, тож розпочався дощовий паводок. Через різке підняття рівня річок у шістьох районах області підтопило понад півсотні подвір'їв та частково розмило кілька місцевих доріг.

Водночас метеорологи прогнозують, що мокро сьогодні буде майже всюди. Про зливи й потужний вітер попереджають жителів Центру, Півдня, Півночі та Сходу України. Рясні дощі подекуди будуть супроводжувати пориви вітру до 20 м/с. Пішоходів та водіїв за таких погодних умов закликають бути особливо пильними і дотримуватися елементарних правил безпеки.

На Закарпатті зафіксували пік повені у нижніх течіях Тиси й Латориці

Латориця поблизу Чопа піднялася більше, ніж на 6 метрів від нульової позначки, вода утримується на заплавах. Рівень Тиси піднявся на понад 8 метрів. Дощитиме в регіоні іще щонайменше добу, кажуть синоптики. Утім, опади будуть помірними.

Синоптики попередили про зливи і потужний вітер у більшості областей України

Рясні дощі, кажуть метеорологи, подекуди будуть супроводжувати пориви вітру до 20 метрів за секунду. Пішоходів та водіїв за таких погодних умов закликають бути особливо пильними і дотримуватися принаймні елементарних правил безпеки.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: