Закарпаття святкує річницю возз'єднання з Україною

64 роки тому Закарпатська Україна була возз'єднана з рештою українських земель.

Закарпаття сьогодні, 26 червня, відзначає 64-ту річницю Возз’єднання області з Україною.

Сьогодні в Ужгороді, у приміщенні Закарпатської обласної ради, відбулося урочисте засідання з нагоди возз’єднання області з Україною та 13-ї річниці Конституції України. Закарпатців вітали в.о. закарпатського губернатора Іван Балога та в.о. голови Закарпатської облради Михайло Мартин.

Мартин під час урочистостей нагадав, що у листопаді цього року Закарпаття святкуватиме 65-ту річницю першого з’їзду Народних комітетів Закарпатської України, делегати якого прийняли Маніфест про возз’єднання краю з Україною.

"Ми віримо і переконані в тому, що ідеологічні пристрасті і упередження щодо удосконалення Конституції нашої держави переможе здоровий глузд, що буде знайдено єдиний, прийнятний для суспільних і політичних груп, компроміс, який підніме Основний Закон нашої держави на вищий рівень. Це необхідно для того, аби наша Конституція ще більше й повніше об’єднувала суспільство", – заявив він.

Також сьогодні керівники області поклали квіти до пам’ятників Тарасу Шевченку і президенту Карпатської України, Герою України Августину Волошину.

Урочистості з нагоди Дня Конституції України та, 64-ї річниці возз’єднання Закарпаття з Україною проходять в усіх районах області.

Читайте також:

В Ужгороді знищили пам'ятник жертвам політичних репресій

Закарпатські селяни вчинили розправу над міліціонерами-здирниками

Губернатор Закарпаття буде судитися з Тимошенко

Для боротьби зі свинячим грипом на Закарпатті свиням дають горілку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: