Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Закінчується основна сесія ЗНО: абітурієнти складють тестування з хімії

ЗНО складатимуть понад 15 тис. осіб.

У четвер, 13 червня, відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з хімії.

Про це повідомила прресслужба Українського центру оцінювання якості освіти.

Участь у тестуванні з хімії буде останнім в офіційній сесії ЗНО. Його складатимуть понад 15 тис. осіб.

Учасники складатимуть ЗНО упродовж 150 хв. Тестова робота складається із 52 завдань, за правильне виконання яких можна набрати 80 балів. Завдання будуть з вибором однієї правильної відповіді, відкритої форми і на встановлення відповідності.

Допуск абітурієнтів до пунктів тестування триватиме з 10:15 до 10:50. Зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться об 11:00.

При собі необхідно мати оригінал сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання, паспорт, запрошення-перепустку для участі у ЗНО. Якщо учасник тестування не матиме при собі хоч одного із цих документів, його не допустять до пункту тестування.

Як повідомлялося раніше, 21 травня офіційна сесія ЗНО почалася тестом з математики. Його складали 155,3 тис. учасників. Це 96,6%  від тих, хто зареєструвався на офіційну сесію ЗНО  з цього предмету. 82 учасники не змогли потрапити до пунктів тестування через відсутність одного з документів, 31 – через запізнення.

Відео160 тисяч абітурієнтів здавали ЗНО з математики

Перший іспит для абітурієнтів - математика. Аби потрапити до класу, абітурієнту при собі необхідно було мати оригінал сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання, паспорт та запрошення-перепустку для участі у ЗНО. Основна сесія тестування триватиме з 21 травня до 13 червня, результати оголосять до 21 червня.  

160 тисяч абітурієнтів здавали ЗНО з математики

Залиште свій коментар

Вибір редакції