Заклеювання рота й роздягання до гола. На Львівщині наркозалежні заявляють про знущання

У реабілітаційному центрі, за їхніми словами, хворих можуть кидати у підвал.

На Львівщині 13 наркозалежних втекли з приватного реабілітаційного центру. Вони кажуть, щоб втихомирити буйних, там застосовують силу – зв'язують і на кілька діб кидають у підвал. Керівник закладу усе заперечує. Мовляв, колишні пацієнти ще не вилікувались, а отже довіряти їхнім словам не варто, йдеться в сюжеті ТСН. 19.30.

Один із втікачів Андрій не показує свого обличчя.

"Я на свої очі бачив як били реабілітантів, знущались, заклеювали рот скотчем, роздягали до гола, виводили на вулицю раз в 2 тижні, ну могли раз в тиждень на 5 хвилин вивести, під конвоєм, можна сказати", - розповів він. 

Разом з Андрієм з центру утекли ще 12 узалежнених. А перед тим звільнились і кілька працівників. Кажуть, миритись з методами, які там застосовують, не змогли. 

Реабілітаційний центр розташований в елітному передмісті Львова, будинок схований за високими деревами, усі вікна загратовані, жодних табличок про заклад тут немає. 

Керівник центру - пастор протестантської церкви Дмитро Курченко. Чоловік розповідає, що два роки тому приїхав із Словянська, щоб тут допомагати наркозалежним, має освіту психолога і юриста. Запевняє, утікачі кажуть наклепи, а самі, тікаючи, вчинили насилля. 

Утім попри гучні звинувачення ані пастор, ані утікачі, до міліції скаржитись не планують. Реабілітанти, що продовжують тут лікування, переконують - насильно  їх не тримають.

Фахівці зазначають, що діяльність таких центрів закон майже не регулює.

 

ВідеоНа Львівщині 13 наркозалежних втекли з приватного реабілітаційного центру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: