Правоохоронці виявили публікацію у Мережі, у якій чоловік закликав вбивати тварин.
У Львові місцевий житель ризикує опинитися за ґратами через заклики до жорстокого поводження з тваринами. Поліція виявила у Мережі відповідну публікацію, яку розмістив чоловік.
Про це повідомляє пресслужба Нацполіції Львівської області.
Так, під час моніторингу соцмереж, правоохоронці виявили пост, у якому мешканець Львова закликав до жорстокого поводження з тваринами.
"За фактом дізнавачі поліції Львівщини відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.299 (Жорстоке поводження з тваринами) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання - штраф від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років", - йдеться у повідомленні поліції.
Водночас правоохоронці закликали громадян не бути байдужими і повідомляти до поліції про випадки знущання з тварин.
Досудове розслідування триває. Правоохоронці встановлюють усі обставини події.
Нагадаємо, що в Одесі знайшли тіло жорстоко вбитого кота. Власниця викинула тварину з вікна, а потім добила ножем і викинула у смітник.