Закон про червоні прапори набув чинності

У середу, 25 травня, набув чинності закон про порядок офіційного використання копій прапора Перемоги. Віднині червоний прапор може підніматися поряд з державним прапором України.

Закон про офіційне підняття 9 травня копій червоного прапора Перемоги на будинках поряд з державним прапором, набув чинності з 25 травня.

Текст відповідного закону опубліковано в урядовій газеті "Урядовий кур'єр". Закон набирає чинності з дня опублікування. Цим законом внесено зміни до закону "Про увічнення перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років".

Представники опозиції вже звернулися в КС.

Як повідомлялося, парламент 21 квітня ухвалив закон про використання копії прапора Перемоги під час святкування 9 травня.

5 травня голова ВР Володимир Литвин підписав документ і направив його на підпис президенту. Після цього стало відомо, що закон був направлений на експертизу до Міністерства юстиції.

20 травня президент Віктор Янукович підписав його.

Законом встановлюється порядок офіційного використання прапора Перемоги. Прапор Перемоги трактується в документі як "символ перемоги радянського народу, його армії і флоту над фашистською Німеччиною в роки Великої Вітчизняної війни".

Відповідно до закону, зовнішній вигляд копій прапора Перемоги має відповідати виду штурмового прапора 150-й ордена Кутузова другого ступеня Ідріцької стрілецької дивізії.

Закон також встановлює порядок використання прапора Перемоги біля Вічного вогню, могил невідомого солдата і невідомого матроса, а також під час урочистих заходів, присвячених Дню Перемоги.

Нагадаємо, ухвалення Радою закону стало причиною заворушень 9 травня у Львові, де через публічне розгортання червоного прапора з нагоди Дня Перемоги виникли масові зіткнення.

Читайте також:

Янукович підписав скандальний закон про червоні прапори

На Хрещатику червоний прапор несли попереду державного

Червоні прапори обійдуться Україні в 30 мільйонів

ВідеоПрезидент узаконив Червоний прапор

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: