Закон про імпічмент набуде сили 21 березня

Публікація двічі заветованого президентом закону про тимчасові слідчі комісії Верховної ради була відкладена з технічних причин.

Закон про тимчасові слідчі комісії, спеціальну тимчасову слідчу комісію і тимчасові спеціальні комісії Верховної ради буде опублікований і набуде чинності 21 березня.

Про це повідомив голова парламенту Володимир Литвин.

За його словами, сьогодні закон не був опублікований з технічних причин.

Нагадаємо, 15 січня Верховна рада прийняла в цілому вказаний закон, яким, зокрема, регулюється правовий статус і порядок діяльності тимчасових слідчих комісій, тимчасових спеціальних комісій і спеціальної тимчасової слідчої комісії для проведення розслідування під час процедури усунення президента з поста в порядку імпічменту.

24 січня законодавчий акт був підписаний Литвином і переданий на підпис президенту Віктору Ющенку. У лютому Ющенко повернув зі своїми пропозиціями цей закон для повторного розгляду ВР.

3 березня парламент подолав президентське вето на закон про ТСК. За відповідне рішення тоді проголосував 391 депутат (ПР - 174, БЮТ - 151, НУ-НС - 20, КПУ - 27, Блок Литвина - 19).

Декілька днів назад президент відмовився підписувати закон і повернув його до ВР, проте, цього разу він вже не мав можливості застосувати право вето, але обіцяв після набуття законом сили оскаржити його у Конституційному суді.

У відповідності до українського законодавства, у разі непідписання главою держави закону, відносно якого було подолано вето, він публікується за підписом спікера.

Читайте також:

Ющенко знову повернув до Ради закон про імпічмент

Кравчук - Ющенку: імпічмент - це нормально

Кравчук розповів, як правильно позбутись Ющенка

Рада подолала вето на закон про імпічмент Ющенку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: